Jan Kliment

i

Autor: VIPHOTO/East News

Jan Kliment - dzieci, Mam Talent, wzrost, wiek, Lenka Tvrzova, żona, Instagram

2022-10-15 19:27

Jan Kliment to tancerz, którego widzowie świetnie znają z programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jego tanecznymi partnerkami w programie były między innymi: Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Ania Karwan, Cleo, Julia Wróblewska, Anna Wyszkoni oraz Beata Tadla. Gwiazdor ma również na koncie występ w teledysku do piosenki Zamienię cię Natalii Szroeder. W 2021 roku po raz pierwszy zasiądzie w jury programu Mam Talent. Czego jeszcze nie wiecie o tancerzu? Sprawdźcie!

Jan Kliment - dzieci, Mam Talent, wzrost, wiek, Lenka Tvrzova, żona, Instagram - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie tancerza. Historia Jana Klimenta jest naprawdę bardzo niezwykła. Kiedy tancerz był nastolatkiem, jego ojciec utracił pracę. Jan przeniósł się wówczas do Ostrawy, gdzie ukończył technikum ze specjalnością metalurgii. Pracę zawodową wykonywał jednak zaledwie przez dwa dni. W późniejszym czasie pracował między innymi w kotłowni oraz kanalizacji. Jego życie zmieniło się diametralnie po obejrzeniu filmu Dirty Dancing. W wieku 17 lat Jan Kliment zaczął trenować taniec towarzyski i jak widać, warto było! Tancerz sześciokrotnie zdobywał tytuł wicemistrza Czech, dwukrotnie zgarnął mistrzostwo Czech, pięciokrotnie tytuł mistrza Szwajcarii, jest też pięciokrotnym mistrzem Polski. 

Eurowizja 2021. Z nimi konkurował Rafał Brzozowski! Skrót występów podczas II półfinału

Jan Kliment - wiek, wzrost

Jan Kliment urodził się 19 maja 1974 roku w Zwoleniu, mieście znajdującym się w środkowej Słowacji. Ma 48 lat oraz 178 cm wzrostu.

Jan Kliment - żona

Tancerz był żonaty z tancerką Laurą Stefanie Hafner. Kiedy ich małżeństwo się rozpadło, Kliment przeprowadził się do Polski. W 2009 roku związał się z tancerką Lenką Tvrzovą, z którą w 2016 roku wziął ślub.

Jan Kliment - dzieci

Juror programu Mam Talent nie posiada dzieci.

Jan Kliment - Mam Talent

W maju 2021 roku dowiedzieliśmy się, że miejsce Agustina Egurroli w jury Mam Talent zajmie Jan Kliment. To właśnie on w trzynastej edycji programu będzie wraz z Agnieszką Chylińską oraz Małgorzatą Foremniak oceniać niezwykłe występy uczestników show.

Jan Kliment - Instagram

Tancerz ma oczywiście konto na Instagramie -@janekkliment. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.