Małgorzata Foremniak

i

Autor: WBF Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak: wiek, dzieci, mąż, Instagram, wzrost, Odwróceni, Rafał Maserak

2021-11-27 13:45

Małgorzata Foremniak: wiek, dzieci, mąż, Instagram, wzrost, Odwróceni, Rafał Maserak - to zapytania, które najbardziej ciekawią was na temat słynnej aktorki. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie!

Małgorzata Foremniak: wiek, dzieci, mąż, Instagram, wzrost, Odwróceni, Rafał Maserak - te frazy na temat aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Małgorzacie Foremniak? Największą popularność przyniosła jej rola doktor Zosi Stankiewicz w serialu Na dobre i na złe, w którym grała przez 13 lat. Od ponad 10 lat zasiada w jury programu Mam Talent.

Małgorzata Foremniak: wiek

Aktorka urodziła się 8 stycznia 1967 r. w Radomiu. W 2019 skończyła 52 lata.

Małgorzata Foremniak: dzieci

Małgorzata Foremniak ma troje dzieci: córkę Olę z pierwszego małżeństwa oraz córkę i syna - Milenę i Patryka - których adoptowała wraz z drugim mężem.

W podróży po polskich serialach. Gdzie toczy się akcja tych produkcji?

Pytanie 1 z 10
"M jak miłość":

Małgorzata Foremniak: mąż

Pierwszy mąż aktorki, Tomasz Jędruszczak, zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. Jej drugim mężem był Waldemar Dziki, reżyser i producent filmowy. Para rozstała się jednak w 2011 roku.

Małgorzata Foremniak: Instagram

Małgorzata Foremniak nie prowadzi oficjalnego konta na Instagramie.

Małgorzata Foremniak: wzrost

Aktorka zalicza się do raczej wysokich kobiet, mierzy 170 cm.

Odwróceni. Ojcowie i córki - bohaterowie nowych odcinków. Galeria

Małgorzata Foremniak: Odwróceni. Ojcowie i córki

Aktorka dołączyła do obsady długo wyczekiwanej kontynuacji serialu Odwróceni, który miał swoją premierę w 2019 roku. Foremniak wciela się w nim w postać Miry Blachowskiej.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Para poznała się na planie programu Taniec z Gwiazdami w 2005 roku, gdzie doszli do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce. W 2007 roku potwierdzili oficjalnie, że są razem. Rozstali się dwa lata później.