Małgorzata Foremniak: wiek, dzieci, mąż, Instagram, wzrost, Odwróceni, Rafał Maserak

2021-11-27 13:45
Małgorzata Foremniak
Autor: WBF Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak: wiek, dzieci, mąż, Instagram, wzrost, Odwróceni, Rafał Maserak - to zapytania, które najbardziej ciekawią was na temat słynnej aktorki. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie!

Małgorzata Foremniak: wiek, dzieci, mąż, Instagram, wzrost, Odwróceni, Rafał Maserak - te frazy na temat aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Małgorzacie Foremniak? Największą popularność przyniosła jej rola doktor Zosi Stankiewicz w serialu Na dobre i na złe, w którym grała przez 13 lat. Od ponad 10 lat zasiada w jury programu Mam Talent.

Małgorzata Foremniak: wiek

Aktorka urodziła się 8 stycznia 1967 r. w Radomiu. W 2019 skończyła 52 lata.

Małgorzata Foremniak: dzieci

Małgorzata Foremniak ma troje dzieci: córkę Olę z pierwszego małżeństwa oraz córkę i syna - Milenę i Patryka - których adoptowała wraz z drugim mężem.

Małgorzata Foremniak: mąż

Pierwszy mąż aktorki, Tomasz Jędruszczak, zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku. Jej drugim mężem był Waldemar Dziki, reżyser i producent filmowy. Para rozstała się jednak w 2011 roku.

Małgorzata Foremniak: Instagram

Małgorzata Foremniak nie prowadzi oficjalnego konta na Instagramie.

Małgorzata Foremniak: wzrost

Aktorka zalicza się do raczej wysokich kobiet, mierzy 170 cm.

Odwróceni. Ojcowie i córki - bohaterowie nowych odcinków. Galeria

Małgorzata Foremniak: Odwróceni. Ojcowie i córki

Aktorka dołączyła do obsady długo wyczekiwanej kontynuacji serialu Odwróceni, który miał swoją premierę w 2019 roku. Foremniak wciela się w nim w postać Miry Blachowskiej.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Para poznała się na planie programu Taniec z Gwiazdami w 2005 roku, gdzie doszli do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce. W 2007 roku potwierdzili oficjalnie, że są razem. Rozstali się dwa lata później.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE