Marcin Prokop: wiek, wzrost, Instagram, żona, dzieci, brat

2021-11-27 13:43 AW
Marcin Prokop
Autor: WBF

Marcin Prokop: wiek, wzrost, Instagram, żona, dzieci, brat - te frazy na temat dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Marcin Prokop od wielu lat związany jest ze stacją TVN. Od dłuższego czasu ogromną popularność przynosi mu program Mam Talent, który prowadził z Marcinem Hołownią, a także Dzień Dobry TVN, w którym wraz z Dorotą Wellman tworzą jeden z ulubionych duetów widzów.

Marcin Prokop: wiek, wzrost, Instagram, żona, dzieci, brat - te zapytania na temat dziennikarza ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Marcinie Prokopie? Swoją karierę rozpoczynał w prasie, pisząc m.in. do Przekroju i Gazety Wyborczej. Początkowo związany był ze stacją MTV, a przez wiele lat także z Telewizją Polską. Do TVN-u przeszedł w 2007 roku, a już rok później został gospodarzem programu Mam Talent.

Marcin Prokop: wiek

Marcin Prokop urodził się 14 lipca 1977 roku w Warszawie. W 2019 roku skończył 42 lata.

Marcin Prokop: wzrost

Niemal z pewnością można stwierdzić, że Prokop jest jedną z najwyższych osób w polskiej telewizji. Dziennikarz mierzy aż 205 cm!

Marcin Prokop: Instagram

Instagram Marcina to _marcinprokop_. Dziennikarz TVN ma niemal 500 tys. obserwujących. Prokop wrzuca tu przede wszystkim zdjęcia związane z projektami zawodowymi, czasem jednak zdarza mu się opublikować np. fotkę z wakacji.

Marcin Prokop: żona

W 2011 roku żoną Marcina została Maria Prażuch, z którą był związany znacznie wcześniej. Maria zawodowo zajmuje się jogą, pracuje w jednej z warszawskich szkół jogi.

Marcin Prokop: dzieci, córka

W 2006 roku na świat przyszła córka pary, Zofia.

Marcin Prokop: brat

Dziennikarz ma młodszego brata, Sebastiana, który poszedł w jego ślady. Młodszy o dziesięć lat Sebastian także jest dziennikarzem oraz konferansjerem.

ESKA XD #015
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE