Agustin Egurrola - żona, wiek, wzrost, dzieci, rodzice, kariera, Instagram

2021-11-28 15:09
Agustin Egurrola
Autor: WBF Agustin Egurrola

Kim jest Agustin Egurrola, którego znacie z telewizji i nie tylko? To barwna postać ze świata show-biznesu, a także uzdolniony tancerz. Co musicie wiedzieć na jego temat? Najważniejsze informacje takie jak żona, wiek, wzrost i nie tylko, znajdziecie w artykule poniżej.

Agustin Egurrola - kim jest? To ciekawi każdego z was. Otóż Agustin dał się poznać większej publiczności, jako juror w telewizyjnych programach takich jak Mam Talent czy też You Can Dance - Po Prostu Tańcz.  Jest nie tylko osobowością telewizyjną, ale także tancerzem i choreografem. Ma swoją sieć szkół tańca Egurrola Dance Studio, która cieszy się ogromnym powodzeniem. Ponadto Agustin Egurrola jest międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego. Na swoim koncie zgromadził wiele sukcesów, a jednym z nich jest tytuł wielokrotnego mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich i w stylu South-American Show Dance.

Kariera Agustina zaczęła się w wieku 19 lat. Gwiazdor uczył się choreografii u znanych tancerzy, między innymi u Iwony Pavlović. Naukę tańca nowoczesnego pobierał natomiast w Londynie i później krok po kroku stawał się kimś bardzo ważnym w tej branży. Współpracował z wieloma gwiazdami, między innymi z Dodą, Marylą Rodowicz, zespołem  Velvet, czy też Ace of Base. W dzieciństwie był ministrantem w jednej z warszawskich parafii, a później stał się studentem AWF-u. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Agustin Egurrola - wiek

Ile lat ma Agustin Egurrola? Artysta urodził się dokładnie 8 września 1968 roku. Agustin w 2021 skończy 53 lata.

Agustin Egurrola - wzrost

Jakiego wzrostu jest Agustin Egurrola? Wbrew pozorom gwiazdor nie należy do wysokich mężczyzn. Agustin mierzy około 167 cm wzrostu.

Agustin Egurrola - żona

Czy Agustin Egurrola ma żonę? Artysta dawniej był związany z tancerką Niną Tyrką. W 2020 roku wziął ślub z Dianą. Ceremonia odbyła się na przełomie lipca i sierpnia, w czterogwiazdkowym hotelu Pałac Mała Wieś pod Grójcem.

Agustin Egurrola - dzieci

Czy Agustin Egurrola ma dzieci? W 2008 roku na świat przyszła córka Agustina i Niny - Carmen. Jak się jednak okazało, tancerz po raz drugi zostanie ojcem, gdyż jego żona Diana spodziewa się dziecka.

Agustin Egurrola - rodzice

Agustin Egurrola jest synem kubańskiego lekarza weterynarii i polskiej tłumaczki języka hiszpańskiego. Gdy miał pięć lat, wyjechał z Kuby i zamieszkał na warszawskim Żoliborzu, gdzie również się wychował.

Agustin Egurrola - Instagram

Agustin Egurrola jest aktywny na Instagramie. Choć nie lubi dzielić się mocno swoim życiem prywatnym, to obserwując go, możemy wypatrzeć kilka szczegółów. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko.

Sprawdźcie listę hitów na ferie 2021!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze