Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki, Pink Punk

2021-11-27 13:44
AGNIESZKA CHYLIŃSKA - dzieci, Pink Punk, wiek, wzrost, piosenki, koncerty 2018, kiedyś
Autor: fot. YouTube.com/Agnieszka Chylińska (screen z teledysku Agnieszka Chylińska - Mam zły dzień [Official Music Video])

Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki, Pink Punk to informacje, których szukacie. Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Co o niej wiemy? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Agnieszka Chylińska - dzieci, Pink Punk, wiek, wzrost, piosenki, koncerty - to najpopularniejsze wyszukiwania w Google, jeśli chodzi o jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nikomu nie trzeba mówić, kim jest Agnieszka Chylińska. Wszyscy jednak chcą znać jej tajemnice, a często nawet szokujące fakty!

Agnieszka Chylińska - dzieci

Agnieszka Chylińska, wspólnie ze swoim mężem Markiem, wychowuje trójkę dzieci. Pierwszy na świat przyszedł Ryszard (urodzony w maju 2006 roku), druga Estera (2010 rok), a trzecia Krystyna (2013 rok).

Agnieszka Chylińska - Pink Punk, płyta

Pink Punk to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu. Singlem promującym wydawnictwo jbył utwór pt. Mam zły dzień.

Agnieszka Chylińska - wiek

Ile lat ma Agnieszka Chylińska? Wiek artystki nie jest żadną tajemnicą. Wokalistka urodziła się 23 maja 1976. To niewiarygodne, ale w 2021 roku skończyła 45 lat.

Agnieszka Chylińska - wzrost

Ile wzrostu ma Agnieszka Chylińska? Choć w telewizji wygląda na wyższą, to ma 175 centymetrów wzrostu.

Agnieszka Chylińska - piosenki

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie mnóstwo znakomitych hitów. Karierę rozpoczęła w 1995 w zespole O.N.A. Na debiutanckim albumie Modlishka pojawiły się single Koła czasu, Drzwi oraz Znalazłam. Sukces osiągnęły również takie utwory, jak: Kiedy powiem sobie dość z płyty Bzzzzz czy Niekochana z krążka Mrok. Solowo wydała trzy krążki: Modern Rocking, z którego pochodzą hity Nie mogę cię zapomnieć, Zima oraz Niebo. W 2016 roku pojawił się krążek Forever Child, na którym znalazł się utwór Królowa łez. 26 października pojawił się trzeci album pt. Pink Punk. Pierwszym singlem z wydawnictwa był utwór Mam zły dzień.

Agnieszka Chylińska - kiedyś

Jak wyglądała kiedyś Agnieszka Chylińska? Zobaczcie, jak się zmieniła przez lata!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze