Michał Kempa - żona, życie prywatne, wykształcenie, wiek, wzrost, stand-up, Instagram

2021-11-27 19:28
Michał Kempa
Autor: VIPHOTO/East News Michał Kempa

Kim jest Michał Kempa? To nie tylko zwycięzca programu Stand up. Zabij mnie śmiechem, ale również dziennikarz. Ile ma lat i jakiego jest wzrostu? Czy ma żonę i jak znaleźć go na Instagramie? Odpowiedzi na te pytania, a także inne szczegóły o komiku, poznacie na ESKA.pl.

Kim jest Michał Kempa? Najważniejszych informacji o mężczyźnie szukacie w sieci. Otóż Michał Kempa, to osoba, która potrafi rozśmieszyć wszystkich! To nie tylko komik uprawiający stand-up comedy, ale również polski polityk. Co ciekawe, można było go również spotkać w roli dziennikarza radiowego lub telewizyjnego. Od 2015 roku współprowadził audycję w Rock Radiu, a w późniejszych latach współprowadził także program Lubię to w TVP1. Później stał się komentatorem Szkła kontaktowego w TVN24, gdzie niekiedy od 2019 roku jest również jego prowadzącym. Michał Kempa działa również prężnie na YouTube gdzie razem z Piotrkiem Szumowskim nagrywają program Dobre Noviny. Od marca 2020 roku ponownie stał się dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Słuchacze mogą usłyszeć go tym razem w internetowej rozgłośni, a widzowie zobaczyć w Canal+ w programie Skandalizowani.

Michał Kempa stał się bardzo popularny, a wpływ na to miała jego wygrana w programie Stand up. Zabij mnie śmiechem, który był emitowanego w Polsacie w 2010 roku. Ponadto komik wygrał wiele konkursów kabaretowych i nie może narzekać na brak atrakcji w swoim życiu. Co więcej, komik pojawił się również w 2016 roku na 'Roaście Michała Szpaka' u Kuby Wojewódzkiego. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Czy sprzątanie mieszkania odchudza? | ESKA XD - Fit vlog #5

Michał Kempa - wiek

Ile lat ma Michał Kempa? Komik urodził się 13 lipca 1988 roku, więc w 2020 skończył 32 lata.

Michał Kempa - wzrost

Jakiego wzrostu jest Michał Kempa? Komik w dowodzie ma wpisane 181 cm wzrostu.

Michał Kempa - wykształcenie

Michał Kempa to nie tylko zabawny komik! Mężczyzna z wykształcenia jest prawnikiem.

Michał Kempa - żona

Wiele pań interesuje kwestia, czy Michał Kempa ma żonę. Otóż póki co, w sieci ani w mediach społecznościowych komika, nie znajdziemy takich informacji.

Michał Kempa - Instagram

Michał Kempa aktywny jest również w internecie. Możecie go znaleźć w aplikacji Instagram pod nazwą @pankempa.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze