Maluma w Polsce 2020 - data, miejsce, bilety. Gdzie i kiedy zagra wokalista?

2019-10-10 18:32 MK
Maluma
Autor: instagram.com/maluma

Wystarczyło kilka lat, by Maluma stał się jedną z największych gwiazd muzyki na całym świecie. Również w Polsce, popularny wokalista może pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Już niebawem polscy wielbiciele artysty będą mieli kolejną okazję, by zobaczyć swojego idola na żywo. Oficjalnie ogłoszono, że Maluma wystąpi w Polsce w 2020 roku! Poznaj szczegóły tego wydarzenia już teraz na ESKA.pl.

Maluma w Polsce - ta informacja z pewnością ucieszyła wszystkich fanów kolumbijskiego wokalisty! Niespełna cztery miesiące po zagraniu pierwszego koncertu w Polsce, a dokładnie w ERGO Arenie Gdynia/Sopot, organizatorzy kolejnej trasy koncertowej Malumy poinformowali, że ponownie wystąpi on w naszym kraju! Tournee promować będzie najnowszy album muzyka - 11:11. Możemy być pewni tego, że podczas show nie zabraknie takich przebojów jak Felices los 4 czy HP oraz niesamowitej energii, z jakiej słynie ich wykonawca.

Maluma w Polsce - data, miejsce, bilety

Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatora, czyli agencję Old Music Group, Maluma wystąpi w naszym kraju już 28 lutego 2020 roku. Tym razem, artysta zagra w TAURON Arenie w Krakowie. Bilety na to wydarzenie będą dostępne od piątku, 18 października na oficjalnej stronie internetowej organizatora oraz bileterii Eventim. Należy się jednak spieszyć! Pierwsze show wokalisty zostało całkowicie wyprzedane.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Y si seguimos soñando? @elartedelossuenos Post udostępniony przez MALUMA (@maluma)
Najnowsze