Maluma stanął na ślubnym kobiercu. Fanki wokalisty są zrozpaczone!

2019-08-09 10:41 MK
Maluma
Autor: YouTube/Maluma

Zdaniem wielu kobiet, Maluma to mężczyzna idealny. Latynoski wokalista nie tylko świetnie śpiewa, tańczy, ale jest również uznany za jednego z najseksowniejszych mężczyzn w muzycznym świecie. Fanki piosenkarza zapewne niejednokrotnie zastanawiały się, jak wyglądałby on przed ołtarzem. Teraz mają odpowiedź! W najnowszym teledysku, Maluma pojawił się w wydaniu, o jakim marzą wszystkie jego wielbicielki. Zobacz najnowsze wideo już teraz na ESKA.pl.

Maluma - nowy teledysk piosenkarza zaskoczył fanki! 25-letni wokalista w bardzo krótkim czasie podbił listy przebojów na całym świecie. Każdy z jego wideoklipów generuje miliony, a nawet miliardy odtworzeń, a bilety na koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Tak było chociażby w przypadku wizyty Malumy w naszym kraju. Talent, osobowość oraz wygląd zapewniły mu rzeszę wielbicielek w każdym zakątku świata. Również serwisy modowe chwalą jego stylizacje i umieszczają go w czołówce najseksowniejszych mężczyzn świata. Nic zatem dziwnego, że jest on tak pożądany przez przedstawicielki płci pięknej. Niestety, fanki artysty muszą odłożyć na bok swoje marzenia o zdobyciu jego serca.

Maluma - nowy teledysk

Latynos postanowił zrobić niespodziankę wszystkim swoim obserwatorom i bez żadnych zapowiedzi opublikował wideo do piosenki Instinto Natural. Jedną ze scen, które na pewno przyprawiły fanki wokalisty o szybsze bicie serca jest ta, gdzie widzimy go na ślubnym kobiercu z występującą w klipie modelką. O takiej chwili marzy na pewno każda z wielbicielek kolumbijskiego gwiazdora! Pozostałe momenty w wideo pokazują, że Maluma nie jest jednak takim aniołkiem, na jakiego wygląda. Zobaczcie sami.

Najnowsze

Materiał partnerski