Mahmood w Polsce 2020 - koncert gwiazdy Eurowizji gwarancją dobrej zabawy! [BILETY]

2020-01-28 12:48 RW
Mahmood w Polsce 2020 - koncert gwiazdy Eurowizji gwarancją dobrej zabawy! [BILETY]
Autor: topkoncert.pl Mahmood w Polsce 2020 - koncert gwiazdy Eurowizji gwarancją dobrej zabawy! [BILETY]

Mahmood gościł już w Polsce przy okazji nagrania jednego z odcinków The Voice of Poland. Teraz jednak wykonawca megahitu Soldi powraca do Polski, by dać pełnowymiarowy koncert. Kiedy i gdzie wystąpi finalista Eurowizji? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Mahmood w Polsce 2020 - koncert gwiazdy to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Eurowizji, ale nie tylko! Jesienią ubiegłego roku artysta wyruszył w europejską trasę koncertową, która okazała się wielkim sukcesem: dwa wyprzedane koncerty w Londynie, tysiące fanów nucących jego piosenki w Barcelonie, niesamowity entuzjazm w Tel Avivie. Był to jednak dopiero początek podróży, którą Mahmood zaplanował na 2020 rok! W kwietniu artysta startuje z kolejną europejską trasą koncertową, którą rozpocznie w swoim rodzinnym Mediolanie. Kolejne koncerty odbędą się w Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczej, Szwajcarii, a już w maju Mahmood dotrze do Polski.

Mahmood w Polsce 2020 - kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Mahmood w Polsce pojawi się po raz drugi. Jego pierwsza muzyczna wizyta w naszym kraju związana była z programem The Voice of Poland, gdzie zaśpiewał premierowo utwór Barrio i eurowizyjny singiel Soldi. Okazja, by usłyszeć te hity na żywo będzie już 24 maja. Artysta pojawi się i da wyjątkowy koncert w warszawskim klubie Palladium. 

Mahmood w Polsce 2020 - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na koncert Mahmooda? Wejściówki kupicie w cenach od 119,00 zł - 199,00 zł. Dostępne są one na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/mahmood/.

Mahmood - kim jest?

Alessandro Mahmood zyskał ogromną popularność dzięki udziałowi w zeszłorocznym konkursie Eurowizji. Jego singiel Soldi został odtworzony w serwisie YouTube ponad 250 milionów razy! Debiutancki album artysty, który ukazał się na chwilę przed Festiwalem, stał się dla przepustką do międzynarodowej kariery. Rok 2019 był przełomowy w karierze Mahmooda. Artysta ma za sobą bardzo udaną trasę koncertowej po Włoszech, platynową płytę za Barrio (21 milionów streamingu i 33 miliony odtworzeń w ciągu dwóch miesięcy) oraz nagrodę za najlepszy włoski utwór na European Music Awards MTV.

Najnowsze