Madison Beer - artystka o polskich korzeniach wystąpi w Warszawie. Kiedy i gdzie?

i

Autor: Le3ay Madison Beer - artystka o polskich korzeniach wystąpi w Warszawie. Kiedy i gdzie?

KONCERTY

Madison Beer - artystka o polskich korzeniach wystąpi w Warszawie. Kiedy i gdzie?

2023-10-13 10:03

Platynowe wyróżnienia i ponad 2,4 miliarda streamów na świecie, a teraz aż 52 koncerty w Europie i Ameryce… Madison Beer po raz pierwszy zawita do Polski w ramach trasy “The Spinnin Tour”, a wydarzenie ma szczególny wydźwięk z racji polskich korzeni artystki. Koncert odbędzie się na dodatek w dniu jej 25. urodzin.

Spis treści

  1. Madison Beer w Polsce 2024 - koncert z nowymi hitami
  2. Madison Beer - koncert 2024: kiedy i gdzie?
  3. Madison Beer - bilety

Madison Beer to żywiołowa, wszechstronna songwriterka i producentka o potężnym, pełnym emocji głosie, której brzmienie łączy w sobie pop, R&B oraz soulowe wpływy. Jej występy sceniczne to dopracowane w każdym detalu wizjonerskie doświadczenie przenoszące do świata wykreowanego przez jej bystre i wrażliwe na estetykę oko. Z ogromną pewnością siebie zadebiutowała EP-ką “As She Pleases”, a za sprawą piosenki “Home with You” trafiła na listę Billboard Mainstream Top 40, jako jedyna niezależna artysta w rankingu. “Life Support”, jej pierwszy album dla dużej wytwórni zaszedł bardzo wysoko na Billboard 200, zgromadził ponad miliard odtworzeń, a wiodący singiel “Selfish” pokrył się platyną. 

Madison Beer w Polsce 2024 - koncert z nowymi hitami

We wrześniu 2023 roku ukazała się jej druga płyta “Silence Between Songs”, na którą napisała i współ-wyprodukowała wszystkie piosenki. Wydawnictwo opisane jako ,,psychodeliczny dream pop zainspirowany rockiem” (Variety) na którym znajdują się ,,powalające szczerze ballady” (NPR) zawiera uwielbianą przez fanów piosenkę “Reckless” (400 milionów odtworzeń), hymn lata “Home To Another One” oraz filmowe “Spinnin”. Ze swoją wyjątkową zdolnością do opowiadania historii pełnych emocjonalnej głębi, Madison porusza wątki refleksyjne i introspektywne, uzupełniając je o świeżą paletę brzmień oraz własną artystyczną wizję oprawy wizualnej albumu. Płytą okrzyknięto jako ,,najbardziej stylową i dojrzałą w dotychczasowym dorobku” (Vogue), a także ,,mistrzowską eksplorację jej artystycznego rozwoju oraz głębokiej więzi z odbiorcami” (A Book Of), podczas gdy ,,jej wokale są jak zawsze cudowne” (NYLON).

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Doda o koncertach, nominacji z sanah, biletach za 800 zł i byciu mamą [WYWIAD ZA KULISAMI]

Madison Beer - koncert 2024: kiedy i gdzie?

Pierwszy polski koncert Madison Beer odbędzie się 5 marca 2024 roku na Torwarze. Wyjątkowym gościem występu w Warszawie, a także podczas całej europejskiej trasy będzie polski artysta Jann, który coraz śmielszymi krokami zaczyna odnosić pierwsze sukcesy za granicą.

Jann supportem światowej gwiazdy. Wystąpią razem w Polsce! Wielki sukces wokalisty

Madison Beer - bilety

Bilety w cenie 179 zł trafią do ogólnej sprzedaży 13 października o godzinie 10:00 na GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe. Wcześniejsza przedsprzedaż będzie dostępna na oficjalnych kanałach artystki (10 października o 12:00), na stronie promotora Fource.pl (11 października o 10:00), oraz na Spotify (12 października o 10:00).