Jann

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Jann supportem światowej gwiazdy. Wystąpią razem w Polsce! Wielki sukces wokalisty

2023-10-10 9:58

Kariera Janna nabiera niesamowitego rozpędu. Podczas Orange Warsaw Festival artysta wystąpił na jednej scenie z Jaredem Leto, a teraz będzie supportem europejskiej części trasy koncertowej znanej amerykańskiej wokalistki Madison Beer. Na mapie tournee nie zabrakło Polski.

To może być dla niego życiowa szansa! Jann został ogłoszony supportem trasy koncertowej "The Spinnin Tour" Madison Beer, która promuje najnowszy album amerykańskiej wokalistki "Silence Between Songs". 24-letnia artystka doskonale wie, co to znaczy być zauważonym przez kogoś z branży. W 2012 roku Madison została odkryta przez samego Justina Biebera, który opublikował na swoim Twitterze link do jej coveru piosenki "At Last". Niedługo później Beer poleciała na spotkanie z kanadyjskim piosenkarzem i podpisała kontrakt płytowy z jego managerem. Teraz gwiazda, która ma na swoim koncie dwa krążki i takie hity jak "Reckless", "Melodies" czy "Home To Another One", sama pomaga innym wykonawcom. Oficjalnie wiemy już, że supportem podczas europejskiej części jej trasy koncertowej "The Spinnin Tour" będzie Jann. Piosenkarz otrzymał możliwość wystąpienia przed publicznością w kilkunastu krajach, m.in. w Hiszpanii, we Włoszech i Wielkiej Brytanii.

Jann wystąpił w Sopocie. Zapytaliśmy o plany!

Jann supportem Madison Beer

Kariera Janna nabiera niesamowitego rozpędu. Piosenkarz ma już za sobą trasę koncertową po Polsce, a w marcu przyszłego roku zagra kilka solowych koncertów w Europie. To jednak nie wszystko. Wokalistę oficjalnie ogłoszono supportem Madison Beer podczas jej "The Spinnin Tour". Artysta zagra przed Amerykanką w 19 europejskich miastach, w tym w Warszawie. Polski koncert Madison Beer i supportującego ją Janna odbędzie się 5 marca 2024 roku w warszawskiej Progresji.

Sprzedaż biletów na "MADISON BEER THE SPINNIN TOUR" rozpocznie się 13.10.2023 o 10:00 .