Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie zaśpiewa zwyciężczyni Eurowizji [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Universal Music Poland Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie zaśpiewa zwyciężczyni Eurowizji [DATA, MIEJSCE, BILETY]

KONCERT

Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie zaśpiewa zwyciężczyni Eurowizji? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2023-05-24 12:30

Loreen wygrała Eurowizję z utworem "Tattoo" i tym samym została jedyną kobietą, która dwukrotnie triumfowała w konkursie i dopiero druga osoba, która może pochwalić się dwoma zwycięstwami. Artystka pojawi się ze specjalnym koncertem w Polsce i już warto odliczać do niego czas. Kiedy i gdzie zagra Loreen? Gdzie kupić bilety? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?
  2. Loreen w Polsce 2023 - bilety

Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie zaśpiewa zwyciężczyni Eurowizji? Ile kosztują bilety na koncert Loreen 2023? Podpowiadamy i zachęcamy, by wybrać się na koncert tej gwiazdy! Gwiazdy, która ponad dekadę temu, w maju 2012 roku, zmieniła zasady gry swoim electropopowym hitem Euphoria. Nie tylko trafnie nazwany, emocjonalnie naładowany kawałek odniósł zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji w tym samym miesiącu, ale także podbił wiele list przebojów na całym świecie. Następnie Loreen kontynuowała tworzenie skomplikowanego, emocjonalnego popu w swojej ojczyźnie, Szwecji, ale teraz powróciła, by zaznaczyć swoją pozycję jako globalnej popowej siły kolejny raz zwyciężając Konkurs Piosenki Eurowizji z singlem Tattoo. Tych dwóch hitów na pewno nie zabraknie, w czasie koncertu w naszym kraju.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?

Loreen wygrała Eurowizję z utworem Tattoo i przeszła do historii jako jedyna kobieta, która dwukrotnie triumfowała w konkursie i dopiero druga osoba, która może pochwalić się dwoma zwycięstwami. Artystka potwierdzi, że ma mocny, niezwykły głos już 16 listopada 2023 w warszawskim klubie Stodoła. Nie możecie tego przegapić.

Loreen w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncerty Loreen w Polsce 2023 można kupić za pośrednictwem serwisu Live Nation. Do przedsprzedaży dla klientów Citi Handlowy trafiły 24 maja o godzinie 11:00. Ogólnie w dystrybucji bilety dostępne będą od 26 maja 2023 godziny 10:00.

Tak wyglądała zwyciężczyni Eurowizji 20 lat temu. Trudno ją rozpoznać!