Liceum 2021 - klasa dla vlogerów! W jakiej szkole powstała i jak wybrać ten profil?

2021-03-02 11:49
YouTube
Autor: Pixabay.com

Szkoła dla youtuberów? Nic prostszego! Właśnie ruszyły zapisy do liceum, które w swojej ofercie ma klasę o profilu vlogerskim, czyli idealnym dla wszystkich osób, które marzą o karierze zbudowanej na sile mediów społecznościowych! Zobacz już teraz, o której szkole mowa i w jaki sposób dostać się do klasy dla youtuberów!

Szkoła dla youtuberów nie istnieje? Nic bardziej mylnego! Świat zmienia się w bardzo dynamicznym tempie, a my razem z nim. Edukacja również stara się podążać za trendami, dlatego coraz częściej słyszy się chociażby o klasach z profilami, które jeszcze kilka lat temu nie miałyby racji bytu. Jak wiemy w dobie internetu ,media społecznościowe odgrywają ogromną rolę w życiu każdego nastolatka. Zainstalowane są na telefonie u każdego z nich i co więcej zabierają mnóstwo wolnego czasu. Popularne aplikacje nie są tylko formą rozrywki, ponieważ dla wielu osób są one po prostu pracą, która jak się okazuje z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Żyjemy w czasach, w których większość nastolatków zapytanych o wymarzony zawód w przyszłości odpowiada youtuber, tiktoker, lub instagramer, czyli jednym słowem ujmując influencer. Technologiczne zmiany nie powinny umknąć żadnej szkole, która tworzy dla uczniów specjalne profile klas, które mają być zgodne z ich zainteresowaniami. Stąd też pomysł na klasę o profilu vlogerskim, która powstała w I Prywatnym Ogólnokształcące Liceum w Słupsku. 

Ile wiesz o polskim Youtube?

Pytanie 1 z 13
W Szczecinie został nagrany słynny film z hasłem: Ale urwał! Co było dalej?

Liceum o profilu vlogerskim 

Liceum, które oferuje możliwość wyboru klasy o profilu vlogerskim znajduje się w Słupsku i cieszy się dużą popularnością. Profil ten ma za zadanie kształcić uczniów pragnących budować swoją markę osobistą. W ramach zajęć uczniowie będą mogli przebywać w specjalnym studio nagraniowym, gdzie będą mieli zajęcia praktyczne. Klasa vlogerska jest idealna dla uczniów, którzy uwielbiają media społecznościowe i chcą w przyszłości założyć swoje własne pod kątem biznesowym.

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze