Lenny Kravitz

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mark Seliger

KONCERTY 2024

Lenny Kravitz na DWÓCH koncertach w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy wystąpi?

2023-12-05 10:41

Lenny Kravitz ogłasza "BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024". W ramach swojej trasy muzyk odwiedzi także Polskę. W naszym kraju wystąpi na dwóch koncertach!

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza? Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze.

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Lenny Kravitz w Polsce 2024 - bilety

Lenny Kravitz w ramach trasy koncertowej "BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024" wystąpi w Polsce dwa razy. Jego koncerty zaplanowano na:

  • 21 lipca 2024 - TAURON Arena Kraków
  • 23 lipca 2024 - Atlas Arena w Łodzi

Przedsprzedaż biletów dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godzinie 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia o godz. 11:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 8 grudnia na LiveNation.pl o godz. 10:00.