Lato na Pradze: Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała i inni zagrają koncert! Kiedy się odbędzie?

2020-08-01 9:21 EK
Lato na Pradze: Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała i inni zagrają koncert! Kiedy się odbędzie?
Autor: Materiał prasowy/Follow The Step Lato na Pradze: Dawid Kwiatkowski, Paweł Domagała i inni zagrają koncert! Kiedy się odbędzie?

Takiego koncertowego lata Warszawa jeszcze nie miała. Kazik, Kayah, Paweł Domagała, Dawid Kwiatkowski to kolejni artyści, którzy zagrają we wrześniu w stolicy. Sprawdź, kto jeszcze wystąpi i kiedy dokładnie odbędzie się koncert.

Niezwykle klimatyczne Miasteczko Praga Centrum działa prężnie już od miesiąca i jest ulubionym miejscem rozrywki warszawiaków. Po serii wyprzedanych koncertów czas na wrzesień. Do line-upu dołączają kolejni artyści: Kazik, Kayah, Dawid Kwiatkowski, Jan Rapowanie, Łąki Łan, Lemon, Margaret, Mery Spolsky (druga data), Paweł Domagała, Płomień 81, Ralph Kamiński (dodatkowy koncert) i Voo Voo.

W jednym miejscu przez całe lato, pięć dni w tygodniu od początku lipca występują topowi polscy artyści. Oprócz nadchodzących sierpniowych koncertów gdzie zagrają: Krzysztof Zalewski, Nosowska, Daria Zawiałow, Bitamina, Bass Astral, Clock Machine czy Kwiat Jabłoni w plenerowej części kompleksu odbywają się niedzielne śniadania , Electronic Lunch, stand-upy i imprezy tematyczne. Kayah o muzycznym wydarzeniu wypowiada się następująco: Jestem pewna, że prawy brzeg Wisły będzie tak głośny, że do lewego brzegu będzie się niosło! A po co po co po co? Bo lubimy dobrą zabawę. Supermenki i Supermeni już teraz nie mogę się doczekać naszego spotkania. Ramię w ramię!!! Będzie też super niespodzianka, ale na tę chwilę nie będę zdradzać, by nie być na językach.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Lato na Pradze - koncerty

O niezwykłych koncertach wypowiedziała się również Mary Spolsky: AAAA! Jestem very much podekscytowana powrotem do grania, szczególnie w mojej Warszawie! Gdy dowiedziałam się, że będę aż dwa razy występować w ramach festiwalu Lato Na Pradze (20.08 i 15.09) to umarłam ze szczęścia. Byłam już na jednym koncercie w Pradze Centrum i zakochałam się w tym miejscu. Super będzie tam zagrać! AUUU! Do zobaczenia! Ponadto organizator z agencji Follow The Step bardzo się cieszy, że udało się stworzyć nowe miejsce na mapie Warszawy i zorganizować mini festiwal z udziałem ponad 50 polskich artystów w aktualnych reżimach sanitarnych. Uśmiech na twarzach ich gości, którzy tak długo czekali na plenerowe koncerty jest bezcenny, dlatego koncerty zostają przedłużone i odbędą się również we wrześniu.

Niezależnie od wydarzenia, dla wszystkich gości dostępne są darmowe indoorowe i outdoorowe zielone strefy relaksu, strefa gastronomiczna i liczne bary. Wszystko to w otoczeniu przepięknie odrestaurowanej i udekorowanej przestrzeni byłej praskiej stalowni. W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze