Lato, Muzyka, Zabawa Opole 2019 - BILETY, GWIAZDY i DATA

2019-08-25 14:00
Lato, Muzyka, Zabawa Opole 2019 - BILETY, GWIAZDY i DATA
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS

Lato, Muzyka, Zabawa - to hasło znają już mieszkańcy największych miast w Polsce. Od początku lata ma miejsce Wakacyjna trasa Dwójki, w której biorą udział największe gwiazdy polskiej muzyki oraz legendy muzyki disco. Przed nami dziewiąty przystanek letniej akcji, która cieszy się dużą popularnością. Tym razem, przyszedł czas na Opole! Kto wystąpi podczas koncertu Lato, Muzyka, Zabawa w tym mieście? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Lato, Muzyka, Zabawa Opole 2019bilety, gwiazdy i data wydarzenia to trzy podstawowe kwestie. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o dziewiąty koncert Lato, Muzyka, Zabawa 2019? Kiedy jest i kto wystąpi? Od początku lata w naszym kraju wystąpiły czołowe postaci zagranicznej muzyki. Na scenach Wakacyjnej Trasy Dwójki pojawiały się legendy światowej muzyki disco, jak i artyści, których hity podbijały listy hitów Radia ESKA. 

Lato, Muzyka, Zabawa Opole 2019 - bilety

Wakacyjna Trasa Dwójki w Opolu to przedostatni przystanek koncertów, które odbywają się pod hasłem: Lato, Muzyka, Zabawa. Przedostatni, ale z pewnością będzie to jeden z najgorętszych koncertów wakacyjnych - spośród wszystkich, które odbyły się w ostatnich latach. Odbędzie się on 25 sierpnia o godzinie 20:30 w Centrum Wystawienniczo-Konkresowym w Opolu. Bramy o godzinie 19:30 otworzą się dla wszystkich, ponieważ wstęp jest całkowicie wolny. Nie potrzebujecie żadnych wejściówek.

Lato, Muzyka, Zabawa Opole 2019 - gwiazdy

Wakacyjna trasa Dwójki w Opolu to koncerty znanych gwiazd polskiej, ale również zagranicznej sceny muzycznej. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym pojawi się m.in. Drenchill, czyli autor nowej wersji hitu Freed From Desire, a także przebojowy zespół Shanguy, który doskonale znacie z megahitu La Louze czy Toukasse. Kto wystąpi na koncercie Lato, Muzyka, Zabawa 25.08.2019? Oto lista gwiazd:

  • Drenchill
  • Shanguy
  • Kate Ryan
  • Lou Bega
  • Sound'n'Grace
  • Fancy
  • Piersi
  • Filip Lato
  • Pectus + Kasia Popowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze