Lato, muzyka, zabawa - Gorzów Wielkopolski. Kto wystąpi na koncercie 2.08.2020?

2020-08-02 11:28 EK
Lato, muzyka, zabawa - Gorzów Wielkopolski
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News Lato, muzyka, zabawa - Gorzów Wielkopolski

Najgorętsze wakacyjne hity, fantastyczna atmosfera i zabawa z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i nie tylko. Już wieczorem 2 sierpnia 2020 roku w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się Wakacyjna Trasa Dwójki. Kto wystąpi podczas koncertu? O której oglądać w telewizji? Szczegóły zdradzamy poniżej.

Lato, muzyka, zabawa to największa letnia impreza tego roku! Plenerowe koncerty z tygodnia na tydzień, rozpalają muzyczne zmysły niejednego widza przed telewizorami oraz na żywo pod sceną. Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała już do pięciu miastach. Największe gwiazdy zgrały już w Nowym Targu, Ostródzie, Płocku, Żywcu oraz w Chełmie. Kolejnym przystankiem jest Gorzów Wielkopolski. To właśnie tam 2 sierpnia 2020 roku o godzinie 20:40 rozpocznie się wielkie show! Wydarzenie odbędzie się w amfiteatrze, gdzie widzowie, którzy pobrali bezpłatne wejściówki będą mogli bawić się blisko swoich ulubionych artystów. Miejsca są limitowane, ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Koncert Lato, muzyka, zabawa emitowany będzie również w TVP 2.

Wakacyjna Trasa Dwójki oficjalnie rozpoczęła wakacje pod koniec czerwca koncertem w Nowym Targu. Następnie w prawie każdą niedzielę odwiedza inne polskie miasta i dostarcza wszystkim nietuzinkowej rozrywki. Jednak to co dobre, szybko się kończy i ostatni, koncertowy przystanek będzie miał miejsce 30 sierpnia w Świnoujściu.

Lato, muzyka, zabawa Gorzów Wielkopolski - kto wystąpi?

Podczas letniego koncertu w Gorzowie Wielkopolskim na scenie amfiteatru 2 sierpnia wystąpią między innymi: Cleo, Łzy, Blue Cafe, Golec uOrkiestra, Piękni i Młodzi, Top Girls, Andre, Ryszard Makowski, Sami Harb, Gromee oraz Mateusz Mijal. Muzyczne wydarzenie poprowadzą Aleksander Sikora i Ida Nowakowska.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze