Lato, Muzyka, Zabawa Gdańsk - GWIAZDY. KTO WYSTĄPI podczas ostatniego koncertu 31.08?

2019-08-31 19:00 MK
Michał Szpak
Autor: PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS

Lato, muzyka, zabawa to koncerty, które towarzyszą nam przez całe wakacje. Niestety, ku niezadowoleniu zapewne wielu osób, Wakacyjna trasa Dwójki dobiega końca. W najbliższą sobotę, 31 sierpnia odbędzie się ostatni z zaplanowanych koncertów plenerowych, podczas których na scenie zaprezentowały się dziesiątki popularnych artystów z kraju i z zagranicy. Kto wystąpi na finalnym przystanku wakacyjnej akcji Telewizji Polskiej w Gdańsku? Sprawdź na ESKA.pl.

Lato, muzyka, zabawa - kto wystąpi? To pytanie co tydzień zadają sobie telewidzowie TVP 2. Od samego początku, plenerowe koncerty w ramach Wakacyjnej trasy Dwójki cieszą się ogromną popularnością. Z pewnością, duża w tym zasługa wykonawców, którzy swoimi występami uświetniają każdą odsłonę imprezy. W tym roku, wakacyjna akcja objęła swoim zasięgiem aż dziesięć polskich miast. Gdańsk będzie ostatnim przystankiem i w przeciwieństwie do poprzednich dziewięciu koncertów, jedynym, który odbędzie się nie w niedzielę, a w sobotę. Ma to związek z faktem, że sobota wypada 31 sierpnia, czyli ostatniego dnia wakacyjnego miesiąca.

Lato, Muzyka, Zabawa Gdańsk 2019 - kto wystąpi?

Zakończenie akcji Lato, muzyka, zabawa musi być huczne! O to, by zarówno publiczność, jak i widzowie doskonale wspominali ostatni z zaplanowanych koncertów zadbają popularni przedstawiciele sceny muzycznej - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Na scenie zobaczymy: Cleo, Margaret, Komodo, Sound'n'Grace, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzeja Piasecznego, Mesajaha, Gromee'ego, Afromental, Michała Szpaka, zespół Shanguy, Marcina Sójkę, Piotra Cugowskiego, Roksanę Węgiel i Sarsę.

Najnowsze