Lady Gaga odkłada wydanie płyty Chromatica! Kiedy album trafi w ręce fanów?

2020-03-25 14:23
Lady Gaga - Stupid Love
Autor: Youtube/ Lady Gaga

Lady Gaga zmieniła termin wydania Chromatica. Gwiazda muzyki pop miała zaplanowany swój szósty album na 10 kwietnia 2020, jednak zapowiedziała fanom, że premiera albumu ukaże się w innym terminie. Artystka za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o przesunięciu daty premiery Chromatica z wiadomych względów.

Lady Gaga długo szykowała się do spektakularnego powrotu z nowym wydaniem płyty. 10 kwietnia 2020 gwiazda muzyki pop miała w planach wydać swój kolejny, szósty album zatytułowany Chromatica. Nazwa jej najnowszego krążka jest wymyślona przez nią samą i oznacza krainę, w której Artystka żyje. Album promuje singiel Stupid Love, który zadebiutował  28 lutego 2020 roku i jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Na YouTube można także zobaczyć do niego teledysk, a w nim Lady Gagę całą na różowo. Jako, że aktualnie utknęliśmy w dobie panującego koronawirusa wydanie najnowszego albumu artystki zostało przełożone na inny termin. Płyta miała być dostępna 10 kwietnia 2020, jednak z uwagi na aktualną sytuację fani będą musieli poczekać na nią nieco dłużej. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła także, że jej występy w Vegas, które miały trwać od 30 kwietnia do 11 maja również zostały przełożone.

Lady Gaga - kiedy nowy album Chromatica?

Gwiazda muzyki pop w poście na Instagramie wyjaśnia swoją decyzję, powołując się na trwającą pandemię koronawirusa. Przede wszystkim chcę się upewnić, że każdy jest bezpieczny i praktykuje „social distancing”. Proszę, wiedzcie, że myślę o was wszystkich. Chcę Wam też powiedzieć, że po wielu dyskusjach, podjęłam niesamowicie trudną decyzję o przesunięciu daty premiery „Chromatica”. Niedługo ogłoszę nową datę. - napisała w mediach społecznościowych Lady Gaga.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze