Lady Gaga odkłada wydanie płyty Chromatica! Kiedy album trafi w ręce fanów?

2020-03-25 14:23 PO
Lady Gaga - Stupid Love
Autor: Youtube/ Lady Gaga

Lady Gaga zmieniła termin wydania Chromatica. Gwiazda muzyki pop miała zaplanowany swój szósty album na 10 kwietnia 2020, jednak zapowiedziała fanom, że premiera albumu ukaże się w innym terminie. Artystka za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o przesunięciu daty premiery Chromatica z wiadomych względów.

Lady Gaga długo szykowała się do spektakularnego powrotu z nowym wydaniem płyty. 10 kwietnia 2020 gwiazda muzyki pop miała w planach wydać swój kolejny, szósty album zatytułowany Chromatica. Nazwa jej najnowszego krążka jest wymyślona przez nią samą i oznacza krainę, w której Artystka żyje. Album promuje singiel Stupid Love, który zadebiutował  28 lutego 2020 roku i jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Na YouTube można także zobaczyć do niego teledysk, a w nim Lady Gagę całą na różowo. Jako, że aktualnie utknęliśmy w dobie panującego koronawirusa wydanie najnowszego albumu artystki zostało przełożone na inny termin. Płyta miała być dostępna 10 kwietnia 2020, jednak z uwagi na aktualną sytuację fani będą musieli poczekać na nią nieco dłużej. Gwiazda za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła także, że jej występy w Vegas, które miały trwać od 30 kwietnia do 11 maja również zostały przełożone.

Lady Gaga - kiedy nowy album Chromatica?

Gwiazda muzyki pop w poście na Instagramie wyjaśnia swoją decyzję, powołując się na trwającą pandemię koronawirusa. Przede wszystkim chcę się upewnić, że każdy jest bezpieczny i praktykuje „social distancing”. Proszę, wiedzcie, że myślę o was wszystkich. Chcę Wam też powiedzieć, że po wielu dyskusjach, podjęłam niesamowicie trudną decyzję o przesunięciu daty premiery „Chromatica”. Niedługo ogłoszę nową datę. - napisała w mediach społecznościowych Lady Gaga.

Najnowsze