Agencja Follow The Step / fota to materiały prasowe

i

Autor: Agencja Follow The Step / fota to materiały prasowe Agencja Follow The Step / fota to materiały prasowe

Kygo w Polsce 2021 - data, miejsce, bilety

2021-03-17 12:36

Kygo wystąpi w Polsce w 2021 roku. To najlepsza informacja dla fanów muzyki elektronicznej i EDM od lat! Na dodatek Kygo nie będzie sam, ponieważ wystąpi wspólnie z Alenem Walkerem w duecie podczas festiwalu organizowanego na Śląsku. Dosłownie kilka dni temu zapowiedziany został festiwal, a organizatorzy już ogłaszają artystów z najwyższej półki! Szczegóły koncertu Kygo w Polsce znajdziecie poniżej.

Kygo wystąpi w Polsce! Wszędzie tam gdzie pojawia się jego pseudonim, wszędzie tam pod scena skaczą i bawią się dziesiątki tysięcy osób - taka krąży o nim legenda. Tym razem wydarzy się jednak znacznie więcej!

Kygo w Polsce 2021 - data koncertu

Kygo w Polsce 2021 to informacja, która zelektryzowała fanów w całym kraju. Artysta wystąpi podczas jednego z największych festiwali w Polsce. Ikona muzyki elektronicznej - Kygo pojawi się na scenie 14 sierpnia 2021 roku. To pewna i sprawdzona informacja, ponieważ artysta był jedną z pierwszych gwiazd, której występ został ogłoszonych przez organizatorów wydarzenia Fest Festival.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Zapewne zastanawiacie się gdzie dokładnie wystąpi Kygo. Stało się już jasne, że z pewnością na Śląsku, ale w jakim mieście dokładnie?

Kygo w Polsce 2021 - miejsce

Kygo w Polsce pojawi się już 14 sierpnia 2021 roku w Chorzowie. 'Idą jak burza i nie sposób ich zatrzymać' - to najnowsze komentarze w sieci, które pojawiły się po podaniu informacji o występie Kygo podczas Fest Festival 2021. Właśnie podczas tego lubianego przez fanów muzyki elektronicznej i EDM wydarzenia będziemy mogli przeżyć chwile uniesień pod sceną, na której pojawi się Kygo za konsolą. 

Skoro wiemy już gdzie się wybrać na koncert Kygo czas sprawdzić w jakiej cenie można nabyć bilety na tak długo wyczekiwany koncert.

Bilety na koncert Kygo w Polsce 2021

Kygo w Polsce pojawi się już w sierpniu 2021! Bilety są już dostępne w przedsprzedaży i z dnia na dzień ubywa ich coraz więcej. Wejściówki można kupić do 14 lipca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów - taka informacja widnieje na stronie organizatora. Bilety dostępne są w trzech wariantach. Za karnet upoważniający do udziału we wszystkich czterech dniach Fest Festival 2021 musicie zapłacić 499 złotych (Regular Tix). Istnieje również opcja weekendowa - w tym przypadku należy liczyć się z kosztem 349 złotych (piątek i sobota). Najmniej wydanie oczywiście na karnet jednodniowy, który w tym roku kosztuje 249 złotych i z powodzeniem możecie wykorzystać go w dowolnym dniu imprezy.

Sonda
Wybierasz się na koncert Kygo w Polsce w 2021 roku?