Krystian Ochman da koncert w Madrycie 2022. Kiedy i gdzie kupić bilety?

2022-05-07 20:11
Krystian Ochman
Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Krystian Ochman już wkrótce ruszy na podbój Starego Kontynantu! Reprezentant Polski na Eurowizji 2022 rozpoczyna promocję przed konkursem i po raz pierwszy zaśpiewa dla europejskiej publiczności. Przed nim koncert w Madrycie, czyli stolicy Hiszpanii. Kiedy odbędzie się wydarzenie? Gdzie można kupić bilety? Odpowiedzi udzielamy w ESKA.pl.

Krystian Ochman to polski reprezentant na Eurowizji 2022. Podczas 66. edycji konkursu zawalczy o pierwsze dla naszej kraju zwycięstwo. Wykona piosenkę River, z którą wygrał preselekcje Tu bije serce Europy. Utwór został świetnie przyjęty przez zagranicznych dziennikarzy, influencerów oraz fanów Eurowizji. Aby osiągnąć sukces na Eurowizji ważne jest nie tylko dobre wykonanie utworu i spektakularny występ. Ważną kwestią jest również promocja. Z tego powodu Krystian już teraz ruszy na podbój Europy. Potwierdzono, że już wkrótce zaśpiewa w Hiszpanii. Zdradzamy, gdzie dokładnie pojawi się Ochman. Wyjaśniamy także kwestię wejściówek dla osób, które przebywają w Hiszpanii lub mają ochotę tam polecieć.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - Ukraińcy identyfikują się z River Ochmana. Piosenka Polski wzrusza do łez

Krystian Ochman oddał hołd walczącym w Ukrainie. Zadedykował im River

Krystian Ochman - koncert w Madrycie. Data, miejsce, bilety

Krystian Ochman wystąpi w Hiszpanii w sobotę 16 kwietnia 2022 roku. Zaśpiewa na koncercie PrePartyES22, który od kilku lat co roku odbywa się jako przedsmak Eurowizji. Impreza odbędzie się w sali La Riviera. Bilety są dostępne w cenie od 40 do 55 euro. Można je kupić TUTAJ.

Sonda
Uważasz, że Krystian Ochman ma szanse na wygranie Eurowizji?

Eurowizja 2022 - kiedy i gdzie?

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju 2022. Wiadomo, że krajem, który go zorganizuje, są Włochy. Nie wiadomo jednak, w którym mieście odbędzie się impreza. O prawa do organizacji mają ubiegać się takie miasta jak Mediolan, Turyn, Rzym, czy Bolonia. Decyzję poznamy za kilka miesięcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze