Programy

Kpop Nation 2023 - koncert w internecie ZA DARMO. Gdzie szukać transmisji?

2023-09-23 16:09

Już 23 września na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się uczta dla fanów kpopu – festiwal Kpop Nation. Podczas największego wydarzenia muzycznego dla fanów koreańskiego popu w tej części Europy wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku. Wydarzenie będzie transmitowane na pierwszej, wolnej od opłat platformie z jakościowym kontentem.

Kpop Nation to święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie. Festiwalowi od samego początku przyświeca jasna idea – to wydarzenie, podczas którego melodie wywołują wzruszenia, a fani mogą wreszcie być razem podczas największego europejskiego festiwalu muzyki koreańskiej tworzonego dla fanów i przez fanów.  Już w najbliższą sobotę do Warszawy zawitają fani koreańskiego popu z całego świata, żeby wziąć udział w wyjątkowym koncercie. Kpop Nation, który odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, to największe przedsięwzięcie poświęcone gatunkowi w tej części Europy.Na fanów kpopu będą czekać występy takich zespołów i wokalistów jak: THE BOYZ, CIX, MAMAMOO+, KEP1ER, ZEROBASEONE, SF9 czy (G)I-DLE.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu

Kpop Nation 2023 - transmisja online za darmo

Serwis VOD.pl przygotował prawdziwą niespodziankę dla wielbicieli światowej muzyki. Na platformie będzie można obejrzeć na żywo, bez żadnych opłat, najgorętsze wydarzenie muzyczne K-POP tego sezonu. Transmisja live „KpopNation” już w sobotę 23 września tylko w VOD.pl

Kpop Nation 2023 - o imprezie

Kpop Nation to święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie. Festiwalowi od samego początku przyświeca jasna idea – to wydarzenie, podczas którego melodie wywołują wzruszenia, a fani mogą wreszcie być razem podczas największego europejskiego festiwalu muzyki koreańskiej tworzonego dla fanów i przez fanów.