Koncerty 2020 powracają! Znamy decyzję ministerstwa

2020-05-27 12:21 Patrycja Obarowska
Koncert
Autor: Unsplash

Koncerty 2020 powracają! Zgodnie z decyzją premiera festiwale w końcu będą znowu mogły być organizowane. Kiedy dokładnie i na jakich zasadach artyści będą mogli powrócić do swojej rzeczywistości i organizować muzyczne wydarzenia dla swoich fanów? Więcej szczegółów na ESKA.pl.

Koncerty 2020 w dobie trwającej pandemii koronawirusa były muzycznym wydarzeniem, które przez długi czas stały pod znakiem zapytania, a spora część z nich musiała zostać całkowicie odwołana z przyczyn jasnych dla wszystkich. Ostatnie miesiące zdecydowanie były jednymi z trudniejszych zarówno dla artystów, którzy na scenie czują się jak ryby w wodzie oraz dla ich wiernych fanów, którzy przez ostatni czas nie mogli podziwiać ich twórczości na żywo. Okazuje się, że konferencja prasowa, która odbyła się 27 maja 2020 przyniesie wiele zmian, szczególnie istotnych dla muzyków, którzy uwielbiają koncertować dla swojej widowni na żywo. Gospodarka w Polsce i różne inne elementy życia społecznego powoli zaczynają wracać do normalności, w tym również, jak się okazuje koncerty. Na jakich zasadach artyści będą mogli występować dla publiczności w 2020 roku? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Koncerty 2020 w plenerze - od kiedy?
  2. Koncerty 2020 w plenerze - zasady 

Koncerty 2020 w plenerze - od kiedy?

Koncerty w plenerze będą możliwe już od 06 czerwca 2020! Według najnowszej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, artyści będą mogli znowu powrócić na scenę i występować dla swojej publiczności, jednak możliwe wydarzenia muzyczne będą mogły odbywać się tylko i wyłącznie na powietrzu.  

Koncerty 2020 w plenerze - zasady 

Koncerty, które będą mogły rozpocząć się już od początku czerwca, a dokładnie od 06.06.2020 będą charakteryzować się specjalnymi zasadami. W grę będą wchodziły tylko i wyłącznie koncerty organizowane na powietrzu, a liczba uczestników w wydarzeniu nie będzie mogła przekraczać 150 osób. 

Marcin Sójka w Domowym Graniu! Poczujcie koncertowy klimat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze