Jose Carreras i Edyta Górniak

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Koncert wielkanocny Cud życia w TVP - kto wystąpi? Na scenie pojawi się legenda!

2022-04-17 18:39

Koncerty wielkanocne zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nic dziwnego, że Telewizja Polska po raz kolejny zdecydowała się na zorganizowanie wyjątkowego widowiska Cud życia. Sprawdźcie już teraz, kto wystąpi podczas świątecznego spektaklu. Nie zabraknie prawdziwych legend muzyki!

Wielkanoc to wyjątkowy czas. Telewizja Polska po raz drugi zdecydowała się na zorganizowanie wyjątkowego widowiska, jakim jest koncert Cud życia. W przedsięwzięciu ponownie wezmą udział wielkie gwiazdy polskiej estrady, jak również gość z zagranicy. W zeszłym roku dla polskiej publiczności zaśpiewał legendarny tenor Andrea Bocelli. U jego boku pojawił się syn Matteo, który poszedł w ślady sławnego ojca i regularnie prezentuje nowe kawałki. W tym roku koncert wielkanocny Cud życia uświetni inny, równie uznany tenor - José Carreras. To nie pierwsza wizyta hiszpańskiego artysty w naszym kraju. Jak już wiadomo, jedną z zaplanowanych niespodzianek będzie duet zagranicznego gościa z Edytą Górniak, z którą miał okazję współpracować w 1997 roku. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi podczas wielkanocnego koncertu TVP.

Sonda
Obejrzysz wielkanocny koncert TVP pt. "Cud życia"?

Koncert wielkanocny Cud życia - kto wystąpi?

Do udziału w koncercie José Carreras zaprosił wyjątkowych gości. Na scenie podczas wydarzenia zaprezentują się między innymi: diva operowa Alicja Węgorzewska, ukraińska wokalistka Tayanna, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2020 Ala Tracz oraz wspomniana Edyta Górniak. Transmisja koncertu już w Niedzielę Wielkanocną, 17 kwietnia, o godzinie 21:05 w TVP1.

Matteo Bocelli o byciu synem Andrei Bocellego, singlu Solo i Eurowizji