Koncert Team X Show online - gdzie i kiedy oglądać transmisję live?

2022-06-26 18:33
Team X
Autor: materiały prasowe

Przekładany już kilkukrotnie koncert Team X Show zbliża się wielkimi krokami. Uwielbiani przez polskich internautów youtuberzy staną na scenie, na której w przeszłości prezentowały się największe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Ci, którym nie udało się kupić biletów, będą mogli obejrzeć transmisję live z wydarzenia. Gdzie i kiedy oglądać Team X Show?

Team X Show online - gdzie i kiedy będzie można obejrzeć koncert popularnych youtuberów? Znamy odpowiedź! Wielkie show, nad którym członkowie Team X pracowali od miesięcy, w końcu zostanie zaprezentowane. Początkowo koncert czołowych polskich twórców planowany był na marzec 2022 roku i miał się odbywać w GLOBAL EXPO Warszawa. Wraz ze zmianą terminu zmieniona została także lokalizacja. Youtuberzy zaśpiewają na Torwarze, gdzie w przeszłości grali m.in. tacy artyści jak Sanah, Dawid Podsiadło czy OneRepublic. Nie jest tajemnicą, że jednym z elementów Team X Show będzie solowy koncert Julii Żugaj, która przymierza się do wydania debiutanckiej EP-ki. Kilka tygodni temu influencerka zaprezentowała singiel Wiosenny Bez, który spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów i w zaledwie kilka tygodni wygenerował ponad milion odsłon na YouTubie. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Team X, którzy nie będą mogli pojawić się w Warszawie, jest taka, że wydarzenie będzie transmitowane w sieci. Poniżej podpowiadamy, gdzie i kiedy oglądać Team X Show na żywo.

Julia Żugaj wspomina hejt na TEAM X. Chcieli zrezygnować!

Team X Show - online

Wszyscy fani Team X, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczyć w przygotowanym przez idoli show, będą mogli obejrzeć go online. Twórcy zapowiedzieli, że koncert będzie transmitowany w sieci za pośrednictwem strony PlayLive. Aby otrzymać dostęp do transmisji live z Torwaru, należy wykupić PPV w cenie 29,99 złotych. Start transmisji zapowiedziano na godzinę 18:30. Przypominamy, że Team X Show odbędzie się już 26 czerwca.

Sonda
Oglądasz Team X?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze