Team X

i

Autor: materiały prasowe

Koncert Team X Show online - gdzie i kiedy oglądać transmisję live?

2022-06-26 18:33

Przekładany już kilkukrotnie koncert Team X Show zbliża się wielkimi krokami. Uwielbiani przez polskich internautów youtuberzy staną na scenie, na której w przeszłości prezentowały się największe gwiazdy z Polski i z zagranicy. Ci, którym nie udało się kupić biletów, będą mogli obejrzeć transmisję live z wydarzenia. Gdzie i kiedy oglądać Team X Show?

Team X Show online - gdzie i kiedy będzie można obejrzeć koncert popularnych youtuberów? Znamy odpowiedź! Wielkie show, nad którym członkowie Team X pracowali od miesięcy, w końcu zostanie zaprezentowane. Początkowo koncert czołowych polskich twórców planowany był na marzec 2022 roku i miał się odbywać w GLOBAL EXPO Warszawa. Wraz ze zmianą terminu zmieniona została także lokalizacja. Youtuberzy zaśpiewają na Torwarze, gdzie w przeszłości grali m.in. tacy artyści jak Sanah, Dawid Podsiadło czy OneRepublic. Nie jest tajemnicą, że jednym z elementów Team X Show będzie solowy koncert Julii Żugaj, która przymierza się do wydania debiutanckiej EP-ki. Kilka tygodni temu influencerka zaprezentowała singiel Wiosenny Bez, który spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów i w zaledwie kilka tygodni wygenerował ponad milion odsłon na YouTubie. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Team X, którzy nie będą mogli pojawić się w Warszawie, jest taka, że wydarzenie będzie transmitowane w sieci. Poniżej podpowiadamy, gdzie i kiedy oglądać Team X Show na żywo.

Julia Żugaj wspomina hejt na TEAM X. Chcieli zrezygnować!

Team X Show - online

Wszyscy fani Team X, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczyć w przygotowanym przez idoli show, będą mogli obejrzeć go online. Twórcy zapowiedzieli, że koncert będzie transmitowany w sieci za pośrednictwem strony PlayLive. Aby otrzymać dostęp do transmisji live z Torwaru, należy wykupić PPV w cenie 29,99 złotych. Start transmisji zapowiedziano na godzinę 18:30. Przypominamy, że Team X Show odbędzie się już 26 czerwca.

Sonda
Oglądasz Team X?