Koncert Mikołajkowy - Gwiazdy dzieciom - kto wystąpi 6 grudnia w TV? [GWIAZDY]

2021-12-01 13:39
Cleo
Autor: Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Grudzień to czas pełen niespodzianek, dlatego również w telewizji czeka na wszystkich bogaty program. To wszystko przez zbliżające się Mikołajki, które w kalendarzu wypadają już w poniedziałek 6 grudnia. Kto wystąpi podczas koncertu TVP - Gwiazdy Dzieciom? Zapowiada się magiczne, a w dodatku mocno muzyczne wydarzenie!

Koncert Mikołajkowy - Gwiazdy dzieciom - kto wystąpi 6 grudnia w TV? O której oglądać widowisko? Grudzień to magiczny miesiąc, a to wszystko przez świąteczną aurę, której nie da się nie poczuć. Dzieje się tak przez prószący śnieg z nieba, a także dekoracje które lśnią na półkach sklepowych oraz na ulicach polskich miast. Oprócz tego również w telewizji, coraz częściej pojawiają się świąteczne akcenty - reklamy, filmy, a nawet koncerty. Wielkimi krokami zbliża się Koncert Mikołajkowy - Gwiazdy Dzieciom, podczas którego znani artyści z polskiej sceny muzycznej, zaśpiewają świąteczne hity. Oprócz delektowania się piosenkami, widzowie będą mogli składać bliskim życzenia i pozdrowienia, za pośrednictwem SMS-ów, które następnie zostaną wyświetlone na ekranie. Koncert odbędzie się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku już 6 grudnia, a poprowadzą go Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski i Aleksander Sikora. Kto pojawi się na scenie? Czyj głos będziemy mieli okazję usłyszeć?

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Koncert Mikołajkowy - Gwiazdy dzieciom - GWIAZDY, TRANSMISJA

Kto pojawi się na scenie podczas mikołajkowego koncertu organizowanego przez Telewizję Polską? Mikołajki w muzyczny sposób umilą widzom między innymi:

  • Justyna Steczkowska
  • Ania Dąbrowska
  • Łukasz Zagrobelny
  • Cleo
  • Stachurski
  • Halina Mlynkova
  • Sławomir

Koncert Mikołajkowy - Gwiazdy Dzieciom zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 17:20 na antenie TVP1. Powtórkę będzie można obejrzeć również 6 grudnia jednak o godzinie 21:40 na TVP2, a także we wtorek 7 grudnia o godzinie 12:45 w TVP Polonia.

Sonda
Czy lubisz obchodzić Mikołajki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze