Louis Tomlinson w Polsce 2021 - bilety niemożliwe do kupienia? 'Zasady, jak na igrzyskach'

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - bilety niemożliwe do kupienia? 'Zasady, jak na igrzyskach'
Autor: Sony / Follow The Step Louis Tomlinson w Polsce 2021 - bilety niemożliwe do kupienia? 'Zasady, jak na igrzyskach'

Bilety na koncert Louisa Tomlinsona cieszyły się ogromną popularnością. Polscy fani One Direction i bezpośrednio tego wokalisty od samego rana wyczekiwali momentu aż sprzedaż zostanie uruchomiona. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli.

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - bilety na koncert w Warszawie pojawiły się w sprzedaży 18 grudnia 2020. Wszyscy fani One Direction w jednej chwili rozpoczęli walkę o wejściówkę na koncert artysty, który współtworzył takie hity, jak One Way or Another czy Drag Me Down. Osób, które chciały kupić bilety na koncert Louisa Tomlinsona w Warszawie było mnóstwo, więc trzeba było się liczyć z przeciążeniami serwerów. Te ostatecznie nie były aż tak widoczne, jednak fani zaczęli narzekać na zasady sprzedaży wejściówek. Największa dyskusja powstała na Twitterze, gdzie od rana pod hasztagiem LouisTomlinsonWarsaw internauci pisali, że muszą czekać ponad godzinę w kolejce, by otrzymać możliwość nabycia biletów. 

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

Koncert Louisa Tomlinsona: Polska 2021 - bilety

Bilety na koncert Loisa Tomlinsona w Polsce, to gorący towar dla wszystkich fanów One Direction. Już dzień wcześniej, zanim ruszyła oficjalna sprzedaż wejściówek, spodziewali się, że czeka ich istna przeprawa, by nabyć wymarzony bilet. Sprawdziliśmy i faktycznie wchodząc na stronę internetową trzeba czekać ponad godzinę na możliwość zakupu wejściówki. Inaczej wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aplikację Going. Tu dostęp do zakupów pojawił się w jednym momencie.

Louis Tomlinson w Polsce 2021 - problem z biletami

Użytkownicy martwią się, że kupili bilety, a nie otrzymali ich na e-maila. Organizator wydarzenia, czyli Follow The Step, uspokoił wydając komunikat w tej sprawie. Oto jego treść:

  • 𝗞𝘂𝗽𝗶ł𝗮𝗺/𝗞𝘂𝗽𝗶ł𝗲𝗺 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁 𝗶 𝗻𝗶𝗲 𝗺𝗮𝗺 𝗴𝗼 𝗻𝗮 𝗲-𝗺𝗮𝗶𝗹𝘂 - 𝗰𝗼 𝘇𝗿𝗼𝗯𝗶𝗰́?

Going. czeka na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z ich Działem Obsługi Klienta poprzez formularz kontaktowy. Możliwe, że przy rejestracji e-mail został wpisany z błędem (literówką). Skontaktuj się z nimi. Poprawią Twoje dane oraz ponownie wyślą bilet.

Koncert Louisa Tomlinsona: Polska 2021 - reakcje

Louis Tomlinson rusza w swoją pierwszą międzynarodową trasę koncertową, która ku uciesze wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty, nie ominie Polski i Warszawy. Artysta wystąpi 24 sierpnia 2021 na letniej scenie stołecznej Progresji. Podczas koncertu zapewne usłyszymy znane wszystkim utwory z debiutanckiego albumu Walls.

Louis Tomlinson 2021 w Polsce - CENY

  • I pula: 149 złotych
  • II pula: 169 złotych
  • III pula: 189 złotych

Supportem wydarzenia jest zespół Only The Poets. Koncert Louisa Tomlinsona odbędzie się 24 sierpnia 2021 w Warszawie w ramach wydarzenia Progresja - Summer Stage. Bilety dostępne na www.goingapp.pl/louistomlinson i www.followthestep.com. Organizator koncertu jest agencja Follow The Step.

Najnowsze