Koncert Dla Ciebie Mamo - kto wystąpi? [GWIAZDY, PROGRAM]

2020-05-25 17:32
Roksana Węgiel
Autor: WBF

Dla wielu osób na całym świecie, mama jest najważniejszą ze wszystkich osób. Dzień Matki to idealna okazja, by powiedzieć jej miłe słowo i podziękować za trud, jaki włożyła w nasze wychowanie. Z okazji tego wyjątkowego dnia, na antenie telewizyjnej Jedynki będzie można obejrzeć koncert na żywo Dla Ciebie Mamo. Kto uświetni to poruszające wydarzenie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Koncert Dla Ciebie Mamo - kto wystąpi podczas wyjątkowego wydarzenia transmitowanego w TVP 1? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie oczywiście na ESKA.pl. Dzień Matki to bez wątpienia jedno z najważniejszych świąt. Zapewne dlatego, że dla wielu z nas, mama jest najważniejszą kobietą w życiu. To ona nas urodziła, wychowała, wykazywała się cierpliwością, a co najważniejsze, jest przy nas zawsze - zarówno w tych najlepszych, jak i tych najgorszych momentach. Obchodzony 26 maja Dzień Matki to idealna okazja, by powiedzieć mamie, jak bardzo nam na niej zależy.

Dzień Matki co roku jest uroczyście obchodzony. W szkołach organizowane są wyjątkowe apele, podczas których pociechy występują dla swoich mam. Wyjątkowych występów nie zabraknie tego dnia również w telewizji. Na TVP 1 będzie można obejrzeć wyjątkowy koncert z udziałem najpopularniejszych gwiazd muzyki. Artyści nie tylko zaśpiewają największe hity ze swojego repertuaru, ale również piosenki dedykowane mamom w niesamowitych aranżacjach. Sprawdźcie, kto wystąpi podczas koncertu Dla Ciebie Mamo.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Koncert Dla Ciebie Mamo - kto wystąpi?

Wyjątkowe widowisko Dla Ciebie Mamo będzie miało miejsce we wtorek, 26 maja. Transmisja na żywo z Teatru Wielkiego w Warszawie rozpocznie się dokładnie o godzinie 17:55. Będzie ją można oglądać na TVP 1 oraz na streamie TVP Stream na YouTubie. Na scenie zaprezentują się rozmaici artyści - ci starsi i młodsi. Dla mam w całej Polsce zaśpiewają: Zenek Martyniuk, zespół Classic, Daj to Głośniej, Roksana Węgiel, Exited, Brathanki, zespół Weekend, zespół Leszcze, zespół Boys, Adam Stachowiak, Trubadurzy oraz zespół Akcent.

Jaką będziesz mamą?

Pytanie 1 z 16
Wolny czas lubisz spędzać:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze