Koncert Dla Ciebie Mamo 26.05 - jakie piosenki usłyszymy i kto wystąpi podczas wydarzenia?

2020-05-26 15:53 EK
Koncert Dla Ciebie Mamo 26.05 - jakie piosenki usłyszymy i kto wystąpi podczas wydarzenia?
Autor: Damian Klamka/East News, Piotr Matusewicz/East News, Kamil Piklikiewicz/East News Koncert Dla Ciebie Mamo 26.05 - jakie piosenki usłyszymy i kto wystąpi podczas wydarzenia?

Co roku 26 maja obchodzimy święto najlepszych kobiet pod słońcem! Są nimi oczywiście nasze mamy. W tym dniu należy podziękować im nie tylko za to, że są, ale również za troskę i miłość, którą obdarzają nas każdego dnia. Z okazji Dnia Matki na antenie TVP 1 będzie można obejrzeć wyjątkowy koncert na żywo. Kto wystąpi i jakie piosenki usłyszymy? Dowiecie się na ESKA.pl.

Mama to najważniejsza kobieta dla każdego człowieka. Nie tylko urodziła swoje dziecko, ale również je pielęgnowała, dbała o nie i oczywiście kochała i kocha najmocniej na całym świecie! Dzień Matki jest idealną okazją, aby za wszystko jej podziękować. W szkołach, przedszkolach i żłobkach, najmłodsi święto swoich mam obchodzili robiąc teatrzyki, recytując wierszyki, śpiewając piosenki, ale również wręczając własnoręcznie robione prezenty! Większe dzieci lub dorośli, swoje stworzycielki, obdarowują pięknymi życzeniami, kwiatami, bądź prezentami. Oczywiście szacunek, a także obdarowywanie miłością, należy się jej każdego dnia. Z okazji tego wyjątkowego święta Telewizja Polska, wyemituje specjalny koncert Dla Ciebie Mamo. Wydarzenie odbędzie się na żywo  w Teatrze Wielkim w Warszawie i będzie transmitowane na antenie TVP 1 o godzinie 17:55, we wtorek 26 maja. Dodatkowo będzie można obejrzeć je również na streamie TVP Stream w serwisie YouTube.

Kto wystąpi podczas koncertu Dla Ciebie Mamo? Jakie piosenki usłyszymy? Dowiecie się pod wywiadem z Viki Gabor.

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Koncert Dla Ciebie Mamo - gwiazdy i piosenki

Podczas wyjątkowego koncertu zatytułowanego Dla Ciebie Mamo, na scenie Teatru Wielkiego wystąpią przeróżni wokaliści, którzy zagrają nie tylko piosenki ze swoich autorskich repertuarów, ale również widzowie będą mogli usłyszeć ich w nietuzinkowych aranżacjach, do kawałków o mamach. Dla cudownych kobiet z Polski zaśpiewają m.in.: Roksana Węgiel, Exited, Brathanki, Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, zespół Classic, grupa Daj to Głośniej, Weekend, Leszcze, Marcin Miller z zespołu Boys, Adam Stachowiak, Trubadurzy.

Z pewnością będzie to bardzo wzruszające, muzyczne wydarzenie. Dlatego nie możecie go przegapić!

Najnowsze