Koncert dla bohaterów - kiedy i kto wystąpi? Nie zabraknie największych gwiazd!

2020-04-04 20:44 MK
Roksana Węgiel w obiektywie! Koncert, jakiego nigdy nie było! [ZDJĘCIA]
Autor: Piotr Bukowski

Pandemia koronawirusa to w ostatnich tygodniach temat numer jeden na całym świecie. W związku z zakazem organizowania imprez masowych, wszyscy artyści zostali zmuszeni do odwołania swoich koncertów czy spotkań z fanami. Już niebawem, na Playerze, internauci będą jednak mogli obejrzeć występy swoich ulubionych gwiazd z ich domów. Muzycy wystąpią w hołdzie dla służby zdrowia. Kto i kiedy zaśpiewa? Szczegóły na ESKA.pl.

Koncert dla bohaterów - kto i kiedy wystąpi? Odpowiedź na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Pandemia koronawirusa całkowicie zmieniła życie nas wszystkich. Chcąc zapewnić jak największe bezpieczeństwo swoich obywateli, głowy rządów w poszczególnych krajach podjęły decyzję o zakazie organizowania i udziału w imprezach masowych oraz o zamknięciu miejsc, gdzie na co dzień można było spotkać skupiska ludzi, czyli restauracji, klubów, kin, muzeów czy też szkół.

Skutki pandemii koronawirusa są widoczne niemalże w każdym sektorze gospodarki, w tym również w branży rozrywkowej. Artyści muzyczni zostali zmuszeni odwołać bądź przełożyć wszystkie zaplanowane koncerty oraz działania promocyjne, związane z premierą ich nowych wydawnictw. W wyniku zaistniałej sytuacji, wielu z nich zdecydowało się na zagranie koncertów w domach i transmitowaniu ich w social mediach. Już niebawem, polscy internauci będą mogli zobaczyć swoich ulubionych wokalistów podczas wyjątkowego koncertu #koncertdlabohaterów, dedykowanemu polskiej służbie zdrowia i ich heroicznej pracy.

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

#koncertdlabohaterów - kiedy i kto wystąpi?

Wydarzenie, podczas którego prowadzący Marcin Prokop będzie łączył się z gwiazdami muzyki, które grać będą koncerty ze swoich domów i mieszkań, odbędzie się już niebawem, bo w sobotę, 4 kwietnia 2020 roku. Widzów zastanawia oczywiście, kto zaprezentuje się na żywo. Wśród wykonawców zaangażowanych w powstanie projektu znajdziemy: Marylę Rodowicz, Sarsę, Patrycję Markowską, Kasię Stankiewicz, zespół Enej, Viki Gabor oraz Roksanę Węgiel.

Koncert będzie można oglądać bezpłatnie na Player.pl od godziny 20:00. W trakcie wydarzenia, zbierane będą pieniądze, które później zostaną przekazane na walkę z koronawirusem. Pozwolą one na zapewnienie służbom medycznym i ratunkowym środków ochrony indywidualnej, takich jak maseczki czy gogle.

Najnowsze