Celine Dion

i

Autor: Materiały prasowe

Koncerty 2023

Koncert Celine Dion w Polsce odwołany. Artystka zmaga się z nieuleczalną chorobą!

2023-06-08 10:35

Kanadyjska artystka, Celine Dion ostatecznie odwołuje całą trasę koncertową Courage World Tour, w tym także występy w Polsce: w Łodzi i Krakowie. Zwroty pieniędzy za zakupione bilety na koncerty artystki będą realizowane przez bileterie, w których wejściówki zostały zakupione. 

Koncert Celine Dion w Polsce 2023 odwołany! Artystka jest leczona z powodu zdiagnozowanej choroby, która uniemożliwia jej występowanie na scenie. Artystka ciężko pracuje nad powrotem do zdrowia, ale w tej chwili nie jest w stanie z powodzeniem przygotować się i wyjechać w trasę koncertową. Światowe tournee miało się rozpocząć 26 sierpnia koncertem w Amsterdamie i trwać do 4 października tego roku, do występu w Helsinkach. Następnie trasa miała być kontynuowana od 6 marca w Pradze, by zakończyć się 22 kwietnia 2024 roku w Londynie. Polskie koncerty były zaplanowane na 8 marca w Atlas Arenie w Łodzi oraz 10 marca w TAURON Arenie Kraków i one również się nie odbędą. Artystka ma ogromną nadzieję, że pewnego dnia będzie mogła przyjechać do wszystkich tych miast w Europie, aby wystąpić dla swoich fanów. 

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Celine Dion w Polsce 2023 - odwołany koncert

Piosenkarka zaśpiewała na pierwszych 52. koncertach trasy Courage World Tour w Ameryce Północnej, zanim pojawiła się pandemia i wstrzymała kolejne występy w marcu 2020 roku. Na początku 2021 roku, kiedy przemysł rozrywkowy nadal działał pod ścisłymi ograniczeniami COVID, Celine nakręciła swój pierwszy film, Love Again, z udziałem Priyanki Chopra Jonas i Sama Heughana. Od tego czasu Celine ujawniła, że zdiagnozowano u niej rzadką chorobę zwaną zespołem sztywnego człowieka, która powoduje silne i uporczywe skurcze mięśni. Uniemożliwia to występy. Zespół medyczny Celine kontynuuje jej leczenie.

Bardzo mi przykro, że znowu was wszystkich zawiodłam. Naprawdę ciężko pracuję, aby odbudować swoje siły, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet jeśli jesteś w stu procentach przygotowany. To nie fair w stosunku do was, aby ciągle przekładać koncerty i chociaż łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy je wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa, by znów wystąpić na scenie. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddaję… i nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę!

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

Celine Dion w Polsce 2023 - zwrot biletów

Bilety na koncert Celine Dion w Polsce 2023 sprzedawały się jak świeże bułeczki, a fani nie mogli doczekać się momentu, w którym zobaczą artystkę na żywo. Niestety ich plany pokrzyżowała choroba, z którą zmaga się wokalistka. W sprawie zwrotu pieniędzy za bilety na koncerty Celine Dion w Polsce, należy się kontaktować z bileterią, w której wejściówki zostały zakupione. Zwrot zostanie przetworzony tak szybko, jak to możliwe, zgodnie z wybraną metodą płatności.

  • Bilet Serwis: jeśli bilety kupiłeś na  www.biletserwis.pl albo na stronie Prestige MJM, napisz na adres [email protected]. W odpowiedzi otrzymasz szczegóły dotyczące procedury zwrotu
  • Ticketmaster: aby otrzymać zwrot wypełnij formularz https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=360000876293
  • eBilet.pl: dostaniesz wiadomość na adres e-mail w sprawie odwołanego koncertu. W mailu znajdziesz informację o tym, w jaki sposób zostaną zwrócone Ci pieniądze.
  • TAURON Arena Kraków: dostaniesz wiadomość na adres e-mail w sprawie odwołanego koncertu. W mailu znajdziesz informację o tym, w jaki sposób zostaną zwrócone Ci pieniądze za bilety zakupione na loże.