Beyonce

i

Autor: Invision for Parkwood Entertainment/East News Beyonce w Polsce 2023 - kiedy i gdzie koncert?

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

2023-03-26 16:08

Beyonce wraca do Polski! Amerykańska ogłosiła międzynarodową trasę koncertową i przyleci do naszego kraju po raz trzeci. Znamy już daty i miejsca koncertów w ramach Renaissance World Tour. Wiemy, kiedy i w jakim mieście zagra dla fanów z Polski. Najważniejsze informacje o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Beyonce w Polsce 2023 to już oficjalna informacja! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda? To trzeci raz, kiedy Queen B zaśpiewa dla naszej publiczności. Odwiedzała Polskę już w ramach tras koncertowych The Mrs. Carter Show World Tour i On the Run II Tour. Po 5 latach przerwy artystka wraca na wielką scenę, aby wyruszyć w tour promujące jej ostatni album studyjny. Renaissance World Tour ma być przedsięwzięciem na wielką skalę. Beyonce odwiedzi wszystkie kontynenty. Pierwsza w kolejności będzie Europa, a Polska znalazła się na liście. Ogłoszenie koncertu w Polsce było spełnieniem marzeń fanów. Sprawdź datę i miejsce wydarzenia.

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

Koncerty w Polsce - LUTY 2023. Które gwiazdy warto zobaczyć?

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE

Beyonce zagra koncert w Polsce na samym początku tegorocznego lata. Artystka ogłosiła, że wystąpi w naszym kraju już we wtorek 27 czerwca 2023. Koncert odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym. Co wiadomo na temat biletów?

Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY, CENY

Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety na koncert Beyonce w Warszawie? Bilety będzie można kupić w przedsprzedaży już w czwartek 2 lutego. Dostępne będą dla klientów CitiHandlowy. Dzień później przedsprzedaż zostanie otwarta dla klientów Ticketmaster. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 7 lutego. Wejściówki dostępne do kupienia na ticketmaster.pl. Ceny wejściówek nie są jeszcze znane.