Beyonce

i

Autor: Invision for Parkwood Entertainment/East News Beyonce w Polsce 2023 - kiedy i gdzie koncert?

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie koncert?

2023-03-26 16:08

Beyonce wraca do Polski! Amerykańska ogłosiła międzynarodową trasę koncertową i przyleci do naszego kraju po raz trzeci. Znamy już daty i miejsca koncertów w ramach Renaissance World Tour. Wiemy, kiedy i w jakim mieście zagra dla fanów z Polski. Najważniejsze informacje o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Beyonce w Polsce 2023 to już oficjalna informacja! Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda? To trzeci raz, kiedy Queen B zaśpiewa dla naszej publiczności. Odwiedzała Polskę już w ramach tras koncertowych The Mrs. Carter Show World Tour i On the Run II Tour. Po 5 latach przerwy artystka wraca na wielką scenę, aby wyruszyć w tour promujące jej ostatni album studyjny. Renaissance World Tour ma być przedsięwzięciem na wielką skalę. Beyonce odwiedzi wszystkie kontynenty. Pierwsza w kolejności będzie Europa, a Polska znalazła się na liście. Ogłoszenie koncertu w Polsce było spełnieniem marzeń fanów. Sprawdź datę i miejsce wydarzenia.

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

Koncerty w Polsce - LUTY 2023. Które gwiazdy warto zobaczyć?

Beyonce w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE

Beyonce zagra koncert w Polsce na samym początku tegorocznego lata. Artystka ogłosiła, że wystąpi w naszym kraju już we wtorek 27 czerwca 2023. Koncert odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym. Co wiadomo na temat biletów?

Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY, CENY

Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety na koncert Beyonce w Warszawie? Bilety będzie można kupić w przedsprzedaży już w czwartek 2 lutego. Dostępne będą dla klientów CitiHandlowy. Dzień później przedsprzedaż zostanie otwarta dla klientów Ticketmaster. Ogólna sprzedaż rozpocznie się 7 lutego. Wejściówki dostępne do kupienia na ticketmaster.pl. Ceny wejściówek nie są jeszcze znane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE