Komodo - piosenka Is This Love: ZDJĘCIA z planu teledysku TYLKO na ESKA.pl

2019-03-26 11:32
Komodo - piosenka Is This Love: ZDJĘCIA z planu teledysku TYLKO na ESKA.pl
Autor: KOMODO Komodo - piosenka Is This Love: ZDJĘCIA z planu teledysku TYLKO na ESKA.pl

Is This Love to kolejna propozycja, pod którą podpisuje się Komodo. Trio producenckie z Polski tym razem na warsztat wzięło kultowy utwór grupy Whitesnake. Co działo się na planie zdjęciowym klipu? Gdzie powstawał muzyczny obrazek? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Komodo - piosenka Is This Love to kolejny wielki hit od popularnej grupy?! Niebawem ocenicie na własne uszy! Nowa piosenka Komodo pojawi się w sieci wraz z gorącym teledyskiem. Polska grupa z Małopolski w swoim świeżym, muzycznym obrazku przedstawiła miłosną historię z romansem w tle. Całość premierowo w czwartek, 28 marca. Przedpremierowy fragment teledysku podrzucimy wam 27 marca na ESKA.pl! 

Zobacz: Swedish House Mafia w Polsce 2019 - wielki powrót grupy! BILETY, DATA, MIEJSCE, HITY

Komodo - piosenka Is This Love

Komodo po ogromnym sukcesie I (Just) Died In Your Arms, wraca z nową propozycją. Tym razem popularna polska grupa wzięła na warsztat legendarny utwór zespołu Whitesnake - Is This Love. Zupełnie nowa interpretacja w wykonaniu Komodo, to mieszanka house’u i muzyki tanecznej. Do współpracy ponownie zaproszono amerykańskiego wokalistę Michaela Shynesa, znanego ze współpracy nad hitowym I (Just) Died In Your Arms. Do nowej, klubowej wersji powstał teledysk, nakręcony na Cyprze!

Teledysk Is This Love, to klasyczne love story rodem z amerykańskiego filmu. Burzliwa historia pełna zawirowań i nieoczekiwanych zdarzeń. Zdjęcia do teledysku powstały na Cyprze, w okolicach Larnaki. Stamtąd właśnie pochodzi piękna Helena Panayi – główna bohaterka teledysku.

Co się działo na planie zdjęciowym muzycznego obrazka? Zobaczcie zdjęcia z planu teledysku TYLKO na ESKA.pl:

Najnowsze