Swedish House Mafia w Polsce 2019 - wielki powrót grupy! BILETY, DATA, MIEJSCE, HITY

2019-02-12 10:47
Swedish House Mafia w Polsce 2019 - wielki powrót grupy! BILETY, DATA, MIEJSCE, HITY
Autor: screen z teledysku na YouTube (Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin) Swedish House Mafia w Polsce 2019 - wielki powrót grupy! BILETY, DATA, MIEJSCE, HITY

Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angelo, czyli zespół Swedish House Mafia wystąpi w Polsce! Gdy w 2013 roku pojawiła się informacja, że to koniec działalności szwedzkiej supergrupy - fani muzyki EDM byli bardzo zasmuceni. Pocieszeniem był założony w 2014 roku projekt Axwell /\ Ingrosso, który oficjalnie do dziś działa bez Steve Angelo. W 2018 roku oficjalnie chłopaki ze SHM postanowili wrócić na rynek muzyczny z przytupem. Ogłosili kilka występów w najbardziej odległych zakątkach świata. Wystąpią również w Polsce i to już niebawem!

Swedish House Mafia w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE, to najważniejsze informacje dla fanów klubowo-radiowych brzmień oraz fanów wyjątkowego zespołu. Czołowi producenci muzyki EDM, zjednoczeni w jednym projekcie, wracają do koncertowania po tym, gdy w 2013 roku ogłosili przerwę. Trwała ona pięć lat, a w tym czasie Steve Angelo, jeden z członków SHM, tworzył solowe utwory. Axel Christofer Hedfors i Sebastian Ingrosso natomiast z powodzeniem koncertowali pod nazwą Axwell /\ Ingrosso. W 2018 roku rozgrzali polską publiczność grając na Sunrise Festival w Kołobrzegu. 

Zobacz też: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Swedish House Mafia - powrót

Swedish House Mafia swój powrót ogłosili podczas specjalnej konferencji prasowej. Przygotowali również specjalną stronę, na której znalazł się zegar odliczający czas. Okazało się, że chodzi właśnie o ogłoszenie powrotu, a później wrzucenie informacji o pierwszych koncertach. W czasie konferencji bardzo szczegółowo opowiadali o tym, dlaczego postanowili przerwać działalność oraz dlaczego zdecydowali się powrócić do współtworzenia Swedish House Mafii. Grając jako Axwell /\ Ingrosso zauważyli radość oraz łzy szczęścia ludzi, którzy przychodzili na ich koncerty. 

Swedish House Mafia w Polsce 2019 - DATA, MIEJSCE

Swedish House Mafia w Polsce wystąpią w ramach Open'er Festival na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. Ich występ odbędzie się 6 lipca 2019 roku. Czekamy z niecierpliwością!

Swedish House Mafia w Polsce - BILETY

Gdzie i po ile kupić bilety na koncert Swedish House Mafia w Polsce? Wejściówki do nabycia na oficjalnej stronie festiwalu w cenach:

  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 399 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 469 zł
  • Karnet 4 dni - 519 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 619 zł

Dostępne są również bilety jednodniowe w cenie 279 zł za sztukę.

Swedish House Mafia - HITY

Swedish House Mafia podczas wspomnianej wyżej konferencji prasowej ogłosili dużo nowej muzyki. Mają to być utwory świetnie wpasowujące się w dzisiejsze czasy i wciąż będą to utwory w stylu charakterystycznym dla Swedish House Mafia. Nie wiadomo, kiedy pojawią się pierwsze od 2013 roku utwory grupy. Dyskografię szwedzkich producentów zamyka wydany w 2012 roku krążek zatytułowany Until Now. Na albumie znalazły się takie hity, jak: Save The World, Antidote, Grehound i Don't You Worry Child. Debiutancki album natomiast został wydany w 2010 roku. Płytę promowały hity: One (Your Name) oraz Miami 2 Ibiza.

Axwell /\ Ingrosso dali się poznać z hitów: Sun Is Shining, Something New, Dreamer, I Love You czy More Than You Know.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze