Wiosna 2019 - TE hity będą królować na waszych playlistach! [VIDEO]

2019-03-13 15:50
Wiosna 2019 - TE hity będą królować na waszych playlistach! [VIDEO]
Autor: screen z teledysku na YouTube: Ava Max - So Am I [Official Music Video] (screen from: https://www.youtube.com/channel/UCOwgc8DswjoBMuuUU2ScPvQ) Wiosna 2019 - TE hity będą królować na waszych playlistach! [VIDEO]

Jakie hity będą rządzić wiosną 2019? W jednym miejscu przedstawiamy swoich faworytów, czyli kawałki których nie może zabraknąć w waszych playlistach! Wybraliśmy utwory, które sprawdzą się podczas wiosennych porządków, grilla, rowerowych wycieczek i ostatecznie podniosą temperaturę we wciąż chłodne wieczory!

Hity wiosny 2019 pojawiły się już na początku lutego! Wiele propozycji już święci tryumfy na światowych listach hitów i z pewnością zostaną z nami przynajmniej do połowy maja. Wśród takich utworów jest Bassa Sababa w remiksie Gromeego, Who Do You Love od The Chainsmokers, 365 od Katy Perry i Zedda czy Walk Home Alone od Pink oraz No Sleep, pod którym podpisuje się Martin Garrix. Jakie hity - naszym zdaniem - podbiją serca słuchaczy na świecie? Które utwory warto mieć w swoim odtwarzaczu? Przekonajcie się odpalając poniższą galerię na ESKA.pl!

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Wiosna 2019 - HITY

Jaki musi być hit wiosny? Dokładnej zasady i reguły na to nie ma, jednak patrząc na przeszłość najczęściej był to utwór taneczny. Wiosną 2018 roku tryumfowały takie hity, jak: Wonderland (C-BooL), Sad Story (Merk & Kremont), Light Me Up (Gromee), For You (Liam Payne & Rita Ora), Drunk Groove (Maruv & Boosin) czy IDGAF (Dua Lipa). W 2019 roku będzie równie dobrze, jeśli chodzi o rozgrzewające kawałki. Listę piosenek w poniższej galerii aktualizujemy na bieżąco!

Najnowsze