Kiedy zdalne nauczanie 2021? Wszystkie szkoły zamknięte od 13 GRUDNIA 2021?!

2021-12-08 9:36
Kiedy zdalne nauczanie 2021? Szkoły zamknięte od 13 GRUDNIA 2021?!
Autor: LECH GAWUC/REPORTER / EAST NEWS Kiedy zdalne nauczanie 2021? Szkoły zamknięte od 13 GRUDNIA 2021?!

Zdalne nauczanie 2021 we wszystkich szkołach zdecydowanie to sytuacja, jakiej chce uniknąć Ministerstwo Edukacji Narodowej. Obecna sytuacja jest niemalże podobna do tej, która była rok temu. Czy to oznacza, że nauka zdalna w październiku 2021 jest pewniakiem?

Spis treści

  1. Nauka zdalna grudzień 2021 - czy będzie?
  2. Kiedy nauka zdalna? 13 grudnia 2021?

Kiedy zdalne nauczanie 2021? Szkoły zamknięte od 13 grudnia 2021?! Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o zdalne nauczanie grudzień 2021? Wokół tego tematu pojawia się wiele pytań. Zadają je przede wszystkim rodzice, nauczyciele, ale również uczniowie, którzy chcieliby przejść na tryb nauki zdalnej. Lekcje online od grudnia 2021 to też marzenie, a często również życzenie osób, które uważnie patrzą na wskaźnik dziennych zachorowań. Coraz głośniej mówi się o tym, że restrykcje w Polsce w grudniu 2021 to już pewniak, więc internauci twierdzą, iż przejście do nauki na odległość jest kwestią czasu. Tym bardziej, że z takiej opcji korzysta już wiele resortów edukacji w Europie. Oficjalnie nauka zdalna od 20 grudnia 2021 będzie obowiązywać we wszystkich szkołach.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Nauka zdalna grudzień 2021 - czy będzie?

Internauci są podzieleni, w kwestii tego, czy nauka zdalna w grudniu 2021 powinna zostać wprowadzona. Zresztą swoją opinią możecie podzielić się w sondzie poniżej. Jeśli chodzi o Ministra Edukacji i Nauki, Przemysława Czarnka, to ten gościł w TVP Info, gdzie opowiedział, jaki jest plan: - To jest zupełnie oczywiste, że w IV fali koronawirusa, kiedy mamy pod 20 tys. zakażeń dziennie, to zakażenia mają miejsce również w szkołach i w związku z tym od początku przewidzieliśmy taką sytuację i zostawiliśmy dyrektorom szkół i sanepidowi prawo do wysyłania na kwarantannę i naukę zdalną albo całej szkoły, albo części szkoły - powiedział Czarnek i dodał, że nauka zdalna w poprzednich falach koronawirusa wyrządziła wiele szkód wśród dzieci i młodzieży. - Te szkody to jest brak wiedzy, zła kondycja fizyczna i psychiczna. Podkreślił, że dopóki jest możliwość chodzenia do szkoły w trybie stacjonarnym, dopóty będziemy to robić.

Kiedy zamkną szkoły 2021? Ta odpowiedź nie pozostawia wątpliwości!

Kiedy nauka zdalna? 13 grudnia 2021?

Eksperci spodziewają się, że to właśnie w grudniu nastąpi jeszcze większy wzrost zachorowań. Internauci obstawiają, że jeśli ministerstwo zdecyduje się na wysłanie uczniów na tryb nauki zdalnej, to będzie to właśnie 13 grudnia 2021. Czy tak się stanie, przekonamy się już wkrótce. Monitorujemy sytuację na bieżąco. 

AKTUALIZACJA: Oficjalnie wiadomo, że lekcje zdalna powrócą. Minister zdrowia poinformował o wprowadzeniu nauki zdalnej od 20 grudnia do 9 stycznia.

Sonda
Wszystkie szkoły z nauką zdalną od 13 grudnia 2021?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze