Kiedy rozpoczyna się rok szkolny 2021? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

i

Autor: LUKASZ SZELAG/REPORTER/EAST NEWS

Kiedy rozpoczęcie roku szkolnego 2021? O której godzinie? [DATA, GODZINA]

2021-08-30 8:54

Kiedy zaczyna się rok szkolny? To pytanie już pojawia się wśród uczniów. Oznacza to, że nieubłaganie zbliża się koniec wakacji. Jak w tym roku będzie wyglądał powrót do szkół? Czy po roku nauki w trybie hybrydowym uczniowie chętnie wrócą do szkół?

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 - kiedy i o której godzinie? Kiedy w tym roku uczniowie wrócą do szkół? Jak będzie wyglądać rozpoczęcie roku 2021/2022? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich uczniów zmęczonych nauką przez Internet! Rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się w trybie stacjonarnym. Tak na razie zapowiada Ministerstwo Edukacji i Nauki i podaje wytyczne dotyczące funkcjonowania szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wśród nich informacje dotyczące dezynfekcji, higieny, wietrzenia, stosowania maseczek ochronnych oraz zachowywania dystansu społecznego. Więcej szczegółów w naszym artykule:

Powrót do szkół. Są już WYTYCZNE! Tak będzie wyglądał nowy rok szkolny

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021 - kiedy?

Rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się tradycyjnie 1 września. W tym roku data ta wypada w środę.

Rozpoczęcie roku szkolnego - o której?

Godzina rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 nie jest ustalona odgórnie. Każda szkoła sama wyznacza porę rozpoczęcia apelu. Informacji najlepiej szukać na stronie internetowej placówki.

Rewolucja w szkołach! Mają zniknąć zajęcia z WF-u. To nowe wytyczne ministerstwa edukacji

Sonda
Jaki tryb nauczania wolisz?