Kiedy jest Eurowizja Junior 2021? Data może zaskoczyć fanów konkursu

2021-09-26 14:48
Eurowizja Junior
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Przed nami wielki finał programu Szansa na sukces, podczas którego wyłoniony zostanie polski reprezentant w odbywającym się w tym roku w Paryżu Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021. Widowisko zostało zaplanowane jednak nieco później, niż w latach ubiegłych. Kiedy jest Eurowizja Junior 2021?

Kiedy jest Eurowizja Junior 2021? Odpowiedzi na to pytanie z pewnością będzie poszukiwało wiele osób. Już w tę niedzielę, 26 września, dowiemy się, kto będzie reprezentował nasz kraj w międzynarodowym konkursie. O zwycięstwo w Szansie na sukces i możliwość zaśpiewania na scenie w Paryżu walczą: Marysia Stachera, Miłosz Świetlik Skierski oraz zwyciężczyni ostatniej edycji The Voice Kids Sara Egwu-James. O tym, kto ostatecznie otrzyma bilet do stolicy Francji, zdecydują widzowie oraz specjalnie powołane jury.

Ostatnie dwie edycje konkursu odbywały się w Polsce, dzięki wygranym Roksany Węgiel oraz Viki Gabor. Tym razem, za sprawą zwycięstwa Valentiny, Eurowizja Junior 2021 będzie miała miejsce w Paryżu. Co jest bardzo istotne, w tym roku nie odbędzie się ona w listopadzie, tak jak w latach ubiegłych. Organizatorzy wydarzenia poinformowali, że Eurowizja Junior 2021 została zaplanowano dopiero na drugą połowę grudnia. Dokładna data jest już znana. 

Kiedy jest Eurowizja Junior 2021?

Oficjalnie wiadomo już, że Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 19 grudnia w Paryżu, stąd pomysł na stworzenie plakatu przedstawiającego wieżę Eiffla jako choinkę. Kto weźmie udział w wydarzeniu? Lista wszystkich uczestników nie jest jeszcze znana.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze