Kaz Bałagane - KONCERTY. Co z występami rapera?

2019-03-13 10:25
Kaz Bałagane - KONCERTY. Co z występami rapera?
Autor: fot./screen/youtube.com/Narkopop Kaz Bałagane

Informacja o aresztowani rapera obiegła media 11 marca. Wszystko wskazuje na to, że Kaz Bałagane ma teraz poważne problemy z prawem. Kłopot mają też wszyscy ci, którzy chcieli się wybrać na jego koncerty. Co z najbliższymi występami rapera? Czy fani powinni prosić o zwrot pieniędzy za bilety? Odpowiedzi na najważniejsze pytania znajdziecie na ESKA.pl.

Kaz Bałagane - koncerty rapera cieszą się wśród fanów polskiego hip-hopu dużą popularnością. Nic dziwnego, bo Kaz Bałaganie to jeden z najprężniej działających raperów w kraju. W samym tylko 2018 wydał dwie płyty - Książę Nieporządek oraz Chleb i miód. Swojego ostatniego koncertu nie zaliczy jednak do udanych. Po występie we wrocławskim klubie Akademia Kaz Bałagane został aresztowany przez policję. Fani zadają sobie teraz jedno pytanie - co dalej z występami rapera?

Przeczytaj też: Kaz Bałagane ARESZTOWANY - oficjalny komentarz policji. Co wydarzyło się naprawdę?

Koncerty Kaza Bałagane odwołane?

Przed zatrzymaniem Kaz Bałagane był w trakcie dawania serii koncertów w Polsce. Aresztowanie postawiło dalsze występy rapera pod znakiem zapytania. Serwis Glamrap.pl, po rozmowie z obrońcą muzyka, donosi, że Kaz Bałagane może spędzić w areszcie kilka najbliższych miesięcy.

Dla fanów oznacza to tylko jedno - koncerty Kaza Bałagane są odwołane. Na pewno nie odbędą się planowane na marzec występy w Łodzi, Poznaniu i Białymstoku. Na stronie Glamrap.pl możemy przeczytać, że wszyscy Ci, którzy kupili bilety na te wydarzenia, mogą je zwrócić w miejscu zakupu. Jeśli wejściówki były nabywane przez internet, należy skontaktować się w tej sprawie ze sprzedawcą.

Kaz Bałagane - dokonania rapera

Kaz Bałagane to przedstawiciel warszawskiej sceny. W 2018 roku wydał albumy Książę Nieporządek oraz Chleb i miód. Kaz Bałagane ma na koncie współprace między innymi z Białasem, Paluchem, Małolatem, Żabsonem i Belmondo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze