Znany raper złamał kręgosłup. Co się stało, jak się czuje i o kogo chodzi?

2019-02-13 11:12
Znany raper złamał kręgosłup. Co się stało, jak się czuje i o kogo chodzi?
Autor: screen z filmu na YouTube: Professor Green - Read All About It ft. Emeli Sande (fot. YouTube.com/ professorgreentv) Znany raper złamał kręgosłup. Co się stało, jak się czuje i o kogo chodzi?

Znany raper miał rozpocząć brytyjską trasę koncertową, podczas której promowałby swoje dotychczasowe utwory. Tak się jednak nie stanie, bo popularny na świecie artysta - na kilka godzin przed występem - złamał kręgi szyjne. Co zrobił i jak się czuje? Sprawdźcie na ESKA.pl

Znany raper na kilka godzin przed rozpoczęciem trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii musiał odwołać swoje występy. Choć doszło do złamania kręgu na odcinku szyjnym, to brytyjski raper może mówić o wielkim szczęściu. Na szczęście nie doszło do uszkodzenia rdzeniu kręgowego. Kto nabawił się poważnego urazu, którego leczenie potrwa kilka miesięcy? Stephen Paul Manderson, znany jako Professor Green! 36-letni raper z Londynu o pechowym w skutkach zdarzeniu poinformował za sprawą profilu na Instagramie.

Przeczytaj też: Ochroniarze musieli znieść Natalię Nykiel ze sceny! Jej zdrowie było zagrożone!

Professor Green - co się stało?

Profesor Green, którego znacie z wielu radiowych hitów, musiał przełożyć swoją brytyjską trasę koncertową. 12 lutego 2019 artysta na trzy godziny przed występem w The Globe w Cardiff doznał ataku i upadł łamiąc kręgosłup szyjny. W błyskawicznym tempie został przewieziony do szpitala. W sieci udostępnił zdjęcia na noszach ze stabilizatorem na szyi. Napisał w opisie:

W zależności od tego jak patrzysz na ten upadek, miałem ogromne szczęście. Złamałem kręgosłup szyjny, a następnie musiałem przerwać moją trasę, która miała się rozpocząć dzisiaj. (...) Miałem dwa ataki i mam szczęście, że nie złamałem sobie kręgosłupa. Naprawdę ku*wa szczęśliwy. 

Fani, którzy kupili bilety na koncert mogą je zwracać i otrzymają zwrot pieniędzy. Professor Green obiecał jednocześnie, że wróci z większą liczbą występów, zimą, gdy tylko wróci do pełnego zdrowia. 

Warto przypomnieć, że Professor Green, to twórca megahitów: Jungle, Lullaby, Just Be Good To Be Green czy Read All About It z Emeli Sande.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze