Kaz Bałagane ARESZTOWANY - oficjalny komentarz policji. Co wydarzyło się naprawdę?

2019-03-12 15:06
Kaz Bałagane ARESZTOWANY! Co się stało pod wrocławskim klubem?
Autor: fot./screen/youtube.com/Step Records Kaz Bałagane

Mamy nowe informacje w sprawie zatrzymania słynnego polskiego rapera! Informacje o jego aresztowaniu pojawiły się w mediach 11 marca. Całej sprawie od początku towarzyszyło spore zamieszanie i zewsząd napływały sprzeczne informacje. Teraz na ten temat oficjalnie wypowiedziała się policja. Na ESKA.pl poznacie komentarz służb mundurowych w sprawie zatrzymania Kaza Bałagane.

Kaz Bałagane aresztowany - oficjalny komentarz policji dla eskaINFO rzuca więcej światła na wydarzenia, do których doszło 11 marca 2019 we Wrocławiu. Raper, autor tekstów i producent muzyczny grał w niedzielę 10 marca koncert we wrocławskim klubie Akademia. Po występie miało dość do zatrzymania muzyka. Pierwsze doniesienia były potem dementowane przez rzeczników służb, ale wydarzenia potwierdzała narzeczona Kaza Bałagane (o wszystkim przeczytacie w tym artykule). W końcu głos w sprawie zabrała warszawska policja.

Przeczytaj też: Taco Hemingway w kawałku Bedoesa. Zobacz klip do utworu Chłopaki nie płaczą

Zatrzymanie Kaza Bałagane - jakie były pierwsze informacje?

Jednym z pierwszych serwisów piszących o sprawie był Popkiller.pl. W artykule na tej stronie czytaliśmy o udziale CBŚ w całej akcji. Dziennikarze eskiINFO poprosili o komentarz rzeczników CBŚ i wrocławskiej policji. Biura prasowe obu służb zaprzeczyły temu, jakoby doszło do zatrzymania. Na Instagramie pojawił się jednak wpis narzeczonej Kaza Bałagane. Kobieta potwierdzała wiadomość o aresztowaniu. Co wiadomo teraz?

Oficjalny komentarz policji w sprawie zatrzymania Kaza Bałagane

We wtorek 12 marca dziennikarzom eskiINFO udało się uzyskać oficjalny komentarz policji. Kaz Bałagane naprawdę został aresztowany. Okazuje się jednak, że zatrzymania dokonali warszawscy policjanci! W akcji wziął udział wydział do walki z terrorem kryminalnym i zabójstwami Komendy Stołecznej Policji:

Potwierdzam, że 10 marca we Wrocławiu tego mężczyznę zatrzymali policjanci z Wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Trwają czynności procesowe z nim związane - poinformował eskęINFO Jarosław Florczak z warszawskiej policji.

Sprawa jest rozwojowa. Będziemy was informować o jej przebiegu.

Kaz Bałagane - dokonania rapera

Kaz Bałagane to przedstawiciel warszawskiej sceny. W 2018 roku wydał albumy Książę Nieporządek oraz Chleb i miód. Kaz Bałagane ma na koncie współprace między innymi z Białasem, Paluchem, Małolatem, Żabsonem i Belmondo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze