Polski raper zginął w wypadku! Tragiczna śmierć Leha

2019-02-17 8:34
Polski raper zginął w wypadku! Tragiczna śmierć Leha
Autor: fot./screen/youtube.com/High Time Leh

W sobotę 16 lutego 2019 w polskich mediach pojawiła się bardzo smutna informacja. Tragiczną śmiercią zmarł Leh - jeden z najlepszych polskich raperów młodego pokolenia, który dostrzeżony został między innymi w prestiżowym projekcie Młode Wilki. Na ESKA.pl dowiecie się, jak doszło do zdarzenia, w którym życie stracił hip-hopowy twórca z naszego kraju.

Polski raper Leh zginął w wypadku! Taka informacja obiegła krajowe media 16 lutego 2019 roku. Do tragicznego zdarzenia doszło W sobotę około godziny 5:00 rano w Gdyni. Toyota, którą podróżowało trzech mężczyzna, uderzyła latarnię drogową przy skrzyżowaniu. Ustalenia policji wskazują, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Wszystkie trzy osoby jadące autem zginęły ma miejscu. Wśród nich był 27-letni polski raper Leh, znany między innymi z Alkopoligamii. Dowiedzcie się więcej na temat hip-hopowego twórcy, który był jedną ze wschodzących gwiazd polskiej sceny.

Przeczytaj: Tragiczny wypadek w Gdyni. Trzy osoby nie żyją

Kim był Leh? Raper zginął w wypadku

Leh był młodym raperem z trójmiejskiej sceny hip-hopowej. Artysta znany był z zaangażowania w projekty Alkopoligamii. Rapował między innymi z SB Maffiją. Wspólne nagranie z młodym raperem ma też na koncie Ten Typ Mes. Leh mógł się poszczycić niesamowitym talentem do pisania błyskotliwych tekstów, co zostało dostrzeżone i wyróżnione w jednej edycji prestiżowego przeglądy Młode Wilki. Informacje o śmierci rapera potwierdziła na swoim Instagramie Alkopoligamia.

Leh miał w swoim dorobku wiele kawałków, które był doceniany zarówno przez krytyków, jak i przez publiczność. Wymienić należy chociażby Dorosłość, Nieskończoność Flow czy MC Culkin (ze względu na niektóre treści, utwory są przeznaczone tylko dla osób 18+).

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze