Kaz Bałagane ARESZTOWANY? Co się stało pod wrocławskim klubem? Jest komentarz policji

2019-03-11 17:21
Kaz Bałagane ARESZTOWANY! Co się stało pod wrocławskim klubem?
Autor: fot./screen/youtube.com/Step Records Kaz Bałagane

Media obiegła informacja, która szokuje wszystkich fanów Kaza Bałagane. Czy raper został zatrzymany przez policję pod jednym z wrocławskich klubów? Do aresztowania miało dojść w niedzielę. Co dokładnie stało się 10 marca we Wrocławiu? Wszystkie doniesienia o tym zdarzeniu zbieramy w artykule na ESKA.pl.

Kaz Bałagane aresztowany? Taka nieoficjalna informacja pojawiła się w mediach 11 marca 2019. Kaz Bałagane to jeden z najprężniej działających artystów hip-hopowych na polskiej scenie. Jest też autorem tekstów i producentem muzycznym, który bardzo chroni swoją prywatność. W niedzielę 10 marca raper grał koncert we Wrocławiu. Tego, co stało się potem, na pewno nie będzie miło wspominał. Do czego doszło pod wrocławskim klubem? Sprawdzamy, co wiadomo na ten temat.

Przeczytaj też: Żabson to ziomal, jak obiecał tak zrobił. Złota płyta i łysa głowa, a wszystko w szczytnym celu!

Kaz Bałagane aresztowany po koncercie?

Pierwszy doniesienia o zatrzymaniu rapera pojawiły się w mediach społecznościowych. Później o zatrzymaniu Kaza Bałagane poinformował między innymi Popkiller.pl. Dziennikarze serwisu, powołując się na swoje źródła, napisali, że raper został aresztowany po koncercie we wrocławskim klubie Akademia. Artysta promował podczas występu swój nowy album Książę Nieporządek.

Początkowo pojawiały się informacje, że rapera zatrzymywali antyterroryści. Popkiller.pl zdementował te wiadomości i podał, że aresztowania dokonało Centralne Biuro Śledcze Policji. O powodach zatrzymania nic nie wiadomo.

Kaz Bałagane aresztowany? Komentarz policji

Jak dowiedziała się eskaINFO, wrocławska komenda policji i CBŚP twierdzą, że 10 marca 2019 nie doszło do zatrzymania rapera. Podobne informacje zdobył serwis Kryminalnapolska.pl.

Dziennikarze Kryminalnej Polski usłyszeli od rzecznika CBŚ - Nie zatrzymywaliśmy wczoraj żadnego mężczyzny we Wrocławiu.

Asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji powiedział zaś serwisowi Kryminalnapolska.pl - Policjanci z Wrocławia nie prowadzili wczoraj takich działań. Nie mamy informacji o działaniach innych służb na tym terenie.

Czy zatrzymania dokonały inne służby? A może to po prostu zaplanowana akcja promocyjna Kaz Bałagane? Wygląda na to, że raper został jednak aresztowany. Jego narzeczona zamieściła na Instagramie wpis, w którym opisuje całą sytuację:

Dziękuję za wszystkie słowa otuchy i wsparcia. Portalom plotkarskim podziękuję za snucie domysłów i rozpuszczanie plotek na temat mojego narzeczonego. Jesteśmy w przykrej sytuacji i jeśli ktokolwiek ma wątpliwości co do autentyczności zatrzymania Jacka to chętnie udzielę kontaktu do naszego obrońcy, z którym możecie skonfrontować swoje domysły. Sprawa jest poważna i spędza nam sen z powiek od lat. Sprawa dotyczy pomówienia. Nie zamierzam tego tak zostawić, będę z tym walczyć. Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#freebalagane #stoppomowieniom Post udostępniony przez matka boska 🙏🏼 (@matkaboska_official)

W sprawie wciąż jest dużo niejasności. Będziemy więc śledzić dla was rozwój wydarzeń.

Kaz Bałagane - dokonania rapera

Kaz Bałagane to przedstawiciel warszawskiej sceny. W 2018 roku, oprócz albumu Książę Nieporządek, wydał też krążek zatytułowany Chleb i miód. Kaz Bałagane ma na koncie współprace między innymi z Białasem, Paluchem, Małolatem, Żabsonem i Belmondo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze