Kamil Bednarek

i

Autor: Stodoła Kamil Bednarek wyrusza w trasę koncertową!

Kamil Bednarek - 6 wyjątkowych koncertów w 2023 roku! Bilety, daty i miasta trasy “Ambasadorzy Rozrywki”

2022-12-07 16:13

Kamil Bednarek zaprasza na wyjątkowe koncerty klubowe, w ramach trasy “Ambasadorzy Rozrywki”! W marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował 6 energetycznych wydarzeń, które odbędą się w największych miastach Polski. Jakie miejsca odwiedzi zespół? Kiedy odbędą się te wydarzenia? Bilety dostępne w sprzedaży!

Kamil Bednarek już w październiku podzielił się z fanami teledyskiem do utworu Ambasadorzy Rozrywki, który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. To muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta - zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą. Sprawdź daty, miejsca i informacje o biletach.

Dawid Podsiadło - BILETY na koncerty WIOSNA 2023. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki 2023. DATY, MIEJSCA

Kamil Bednarek i jego zespół ogłosili już, kiedy i gdzie wystąpią w ramach trasy Ambasadorzy Rozrywki. Lista wygląda następująco:

  • 3 marca 2023 - Wrocław, A2
  • 4 marca 2023– Łódź, Klub Wytwórnia
  • 5 marca 2023 - Poznań, Tama
  • 10 marca 2023 - Gdańsk, Stary Maneż
  • 24marca 2023– Warszawa, Klub Stodoła
  • 26 marca 2023– Kraków, Klub Studio
Sonda
Wybierasz się na koncert Kamila Bednarka?

Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki 2023. BILETY, CENY

Bilety na koncerty Kamila Bednarka można kupić na stronie internetowej ticketclub.pl oraz w kasie klubu Stodoła. Wejściówki można kupić od 86 złotych za miejsca stojące oraz od 140 złotych za miejsca siedzące.