Kamil Bednarek - 6 wyjątkowych koncertów w 2023 roku! Bilety, daty i miasta trasy “Ambasadorzy Rozrywki”

2022-12-07 16:13
Kamil Bednarek
Autor: Stodoła Kamil Bednarek wyrusza w trasę koncertową!

Kamil Bednarek zaprasza na wyjątkowe koncerty klubowe, w ramach trasy “Ambasadorzy Rozrywki”! W marcu 2023 artysta wraz ze swoim zespołem zaplanował 6 energetycznych wydarzeń, które odbędą się w największych miastach Polski. Jakie miejsca odwiedzi zespół? Kiedy odbędą się te wydarzenia? Bilety dostępne w sprzedaży!

Kamil Bednarek już w październiku podzielił się z fanami teledyskiem do utworu Ambasadorzy Rozrywki, który stanowi zapowiedź klubowej trasy koncertowej, zaplanowanej na pierwszą połowę 2023 roku. To muzyczny projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, roots’owy bit okraszony elektronicznymi smaczkami. Koncerty zostaną zbudowane na silnych, szerokich i w większości innych niż dotychczas doświadczeniach, z którymi w ostatnim czasie zmierzył się artysta - zarówno na scenie, za jej kulisami, ale też w życiu codziennym. Owe doświadczenia definiują każdego z nas i w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas dotyczą. Sprawdź daty, miejsca i informacje o biletach.

Dawid Podsiadło - BILETY na koncerty WIOSNA 2023. Gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki 2023. DATY, MIEJSCA

Kamil Bednarek i jego zespół ogłosili już, kiedy i gdzie wystąpią w ramach trasy Ambasadorzy Rozrywki. Lista wygląda następująco:

  • 3 marca 2023 - Wrocław, A2
  • 4 marca 2023– Łódź, Klub Wytwórnia
  • 5 marca 2023 - Poznań, Tama
  • 10 marca 2023 - Gdańsk, Stary Maneż
  • 24marca 2023– Warszawa, Klub Stodoła
  • 26 marca 2023– Kraków, Klub Studio
Sonda
Wybierasz się na koncert Kamila Bednarka?

Kamil Bednarek - Ambasadorzy Rozrywki 2023. BILETY, CENY

Bilety na koncerty Kamila Bednarka można kupić na stronie internetowej ticketclub.pl oraz w kasie klubu Stodoła. Wejściówki można kupić od 86 złotych za miejsca stojące oraz od 140 złotych za miejsca siedzące.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze