Justin Bieber w Polsce 2023 - jak będzie wyglądać koncert? Takiego show jeszcze nie było!

i

Autor: Prestige MJM Justin Bieber w Polsce 2023 - jak będzie wyglądać koncert? Takiego show jeszcze nie było!

Justin Bieber w Polsce 2023 - jak będzie wyglądać koncert? Takiego show jeszcze nie było!

2022-05-12 11:38

Wszyscy jesteśmy równi - Justin krzyczy ze sceny podczas koncertów Justice World Tour. To, że jego występy są jednymi z największych produkcji na świecie, udowodnił już dawno. Latające platformy i trampoliny, czy skate park wyrastający ze środka sceny - to wszystko już było, a teraz Justin wchodzi na zupełnie nowy poziom. Oprócz show wartego miliony dolarów muzyk przede wszystkim kładzie nacisk na relacje z fanami, szczere rozmowy z nimi i przekaz o miłości. Jak będzie na koncercie w Polsce 25 marca 2023 roku? Sprawdźcie! Organizatorem występu będzie agencja Prestige MJM.

Justin Bieber w Polsce 2023 - jak będzie wyglądać koncert? Justice World Tour to jedna z najbardziej oczekiwanych tras koncertowych ostatnich lat. W końcu światowy fenomen, jakim jest Justin Bieber z milionami sprzedanych płyt i miliardami odsłuchań, wyruszył w trasę po raz pierwszy od 5 lat. Artysta w tym czasie zdążył zrobić sobie przerwę od kariery, podczas której poszukiwał sensu, przewartościował życie, wziął nawet ślub, a potem wydał dwie, nowe płyty. To już nie ten sam młodzieniec, którego spektakularne popisy oglądaliśmy przy okazji koncertów w Polsce: Believe World Tour w 2013 roku Łodzi czy Purpose World Tour w 2016 roku w Krakowie. Justice World Tour ukazuje jego nowe oblicze.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Justin Bieber w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Justin Bieber w Polsce 2023 - koncert

Tym razem cała trasa Justina kręci się przede wszystkim wokół przesłania o miłości. Muzyk podkreśla to na każdym kroku, a na koncertach wiele przestrzeni pozostawia właśnie na rozmowę z fanami i refleksję o ważnych dla niego wartościach. Niczym pastor opowiada ze sceny o miłości do siebie, do innych oraz o równości wszystkich ludzi. Justin przyznaje się do wad, do kompleksów i namawia innych do pokochania ich także w sobie. Ten moment szczerości pomiędzy Justinem i fanami buduje niesamowitą, intymną wręcz atmosferę. Nagle, w tej szczerej rozmowie, fani i Justin stają się sobie bliżsi niż kiedykolwiek.

Kiedy zdecydowaliśmy nazwać trasę Justice Tour, chcieliśmy, żeby reprezentowała równość dla WSZYSTKICH. Nie ważne jak wyglądasz, skąd pochodzisz, gdzie pracujesz - wszyscy jesteśmy równi. Żyjemy w świecie pełnym rywalizacji i podziałów. Dlatego w Justice Tour chodzi o jedność, o zebranie się razem i powiedzenie sobie: Kocham Cię. (...) Uważam, że jest w tym ogromna moc 

- głosił z uczuciem ze sceny w Los Angeles. 

Justin, który nie ukrywa, że taki światopogląd oraz nawrócenie zmieniły jego życie na lepsze, przed każdym koncertem zbiera całą swoją ekipę, aby objęta w uścisku powierzyła nadchodzący koncert Bogu.

- Bóg działa przez nas. To piękna szansa, że możemy grając dla ludzi, działać w jego imieniu - choć nie jesteśmy lepsi od nikogo innego. Jestem zaszczycony, że mogę to robić z Wami, dziękuję, że jesteście i że słuchacie Boga, który podpowiedział Wam, żebyście tu byli. W końcu moglibyście robić teraz cokolwiek innego. (...) Czasem zastanawiam się, w jaki sposób Bóg działa przez nas, czasem to przytłaczające, ale do tego nas wybrał. (...) Wierzę, że jesteśmy w stanie coś zmienić. Bóg wybrał nas, abyśmy przynosili radość, pociechę i siłę innym ludziom 

- modlił się Justin przed koncertem w Orlando. Czym zaskakuje Justice World Tour? Na to pytanie można odpowiedzieć, oglądając zaledwie parę pierwszych minut z dotychczasowych koncertów Justina, który rozpoczyna show na unoszącym się w powietrzu… samolocie. Dmuchana konstrukcja znikąd pojawia się na środku sceny, startuje w przestworza, a Justin śpiewa i tańczy na jej czubku, jakby była to najnormalniejsza rzecz na świecie.

Orcheston 2021 - energia, miłość i symfonia. Gromee połączył klasykę z elektroniką!

- Latający samolot, który mieści się wewnątrz hali koncertowej? Naprawdę czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Po sukcesie efektów specjalnych poprzednich tras koncertowych, Justin ponownie podnosi poprzeczkę. Jedno jest pewne, na koncercie Justina w Krakowie będzie spektakularnie

- komentuje Marek Kurzawa, współwłaściciel Prestige MJM odpowiedzialny za produkcję koncertów. Po kilku utworach samolot znika równie niepostrzeżenie, jak się pojawił, na scenę wbiega tłum świetnych tancerzy, a światła oraz wizualizacje na ruszających się modułowych ekranach szaleją, niczym wniebowzięci fani słyszący dźwięki ich ulubionych kawałków. Tak, na dotychczasowych setlistach Justina nie zabrakło kultowych numerów, takich jak Baby, Boyfriend czy Sorry! Co jeszcze? Na scenie pojawia się burza świecących dronów, po czym całe show spowalnia na prześliczny, akustyczny set. W tym czasie Justin zasiada w wiacie przypominającej przystanek autobusowy z nazwą miejscowości, w której akurat gra, aby wraz z fanami zaśpiewać jedynie przy akompaniamencie gitary.

Sonda
Wybierzesz się na koncert Justina Biebera w Polsce?

Justin Bieber w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Koncerty Justina Biebera to także nie lada gratka dla największych, światowych gwiazd. Niemal na każdym koncercie artysty wspiera go żona Hailey Bieber, a na widownię zaglądają takie osobistości jak Hilary Duff, Will Smith, Taylor Lautner czy Keke Palmer. Co więcej na samej scenie także nie brakuje sławnych gości: w kilku miastach ku zaskoczeniu fanów z Justinem zaśpiewali: The Kid Laroi, Quavo czy Leon Bridges. Amerykańską część trasy supportują znany Jaden Smith oraz młody, zdolny Eddie Benjamin, którego karierę Justin wspiera od początku.

Dokładnie w dziesiątą rocznicę swojego pierwszego koncertu w Polsce Justin Bieber ponownie zawita do naszego kraju. 25 marca 2023 artysta zaśpiewa w krakowskiej TAURON Arenie. Tego dnia świętować będziemy nie tylko powyższą rocznicę, ale i zakończenie światowej trasy Justina. Koncert w Polsce będzie ostatnim show z całej trasy Justice World Tour! Będzie się działo! Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.