Justin Bieber w Polsce 2023 - BILETY na koncert ZA DARMO. Jak to możliwe?!

2022-06-08 14:00
Justin Bieber - Believe ma 10 lat!
Autor: Prestige MJM Justin Bieber - Believe ma 10 lat!

Dokładnie tak! Najbardziej pożądane, niedostępne już bilety na koncert Justina teraz możesz zdobyć za darmo! Jak to możliwe? Oficjalny dystrybutor wejściówek na to wydarzenie Bilet Serwis obchodzi w tym roku swoje pierwsze urodziny i zdecydowanie robi to z przytupem - rozdając przy tej okazji bilety na najgłośniejszy koncert 2023 roku. Aby je wygrać, wystarczy wziąć udział w urodzinowym konkursie.

Justin Bieber w Polsce 2023 - bilety na koncert za darmo to spełnienie marzeń tysięcy fanów w naszym kraju! Jak to możliwe? Dystrybutor biletów na koncerty m.in. Justina Biebera, Kings of Leon, Andrei Bocellego, czy Celine Dion, czyli Bilet Serwis wpadł na pomysł, z okazji pierwszych urodzin. Z okazji swojego święta zrobił polskim fanom niespodziankę o jakiej nawet nie śnili, dając im możliwość zdobycia niedostępnych już biletów na koncert kanadyjskiego artysty. Co wierniejsi z fanów żartują nawet, że żeby dostać wymarzone wejściówki mogą nawet zapłacić za swoją nagrodę! Niemniej nie jest to konieczne, sześciu szczęśliwców już w połowie czerwca otrzyma bilet zupełnie za darmo. - To są najlepsze urodziny, zaraz po moich! - komentowali całą inicjatywę rozradowani fani na Facebooku.

Nowości Muzyczne 2022: Justin Bieber z nową piosenką Honest. Będzie hitem?

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Justin Bieber w Polsce 2023 - bilety 

Koncert Justina od samego początku cieszył się tak ogromną popularnością, że bilety zniknęły niemal w ciągu paru godzin od rozpoczęcia oficjalnej sprzedaży. Niestety nie wszystkim fanom udało się spełnić marzenie, kupić wejściówki i zapewnić sobie niezapomniany wieczór z największą gwiazdą współczesnego popu. Jednak nadzieja umiera ostatnia! Konkurs Bilet Serwis jest właśnie dla nich!

Bilety na Justina Biebera 2023 - jak wygrać?

Czas odpowiedzieć na najważniejsze pytanie! Spełnienie marzeń fanów Justina i zdobycie biletu  na jego koncert jest banalnie proste. Wystarczy odnaleźć na Facebooku Bilet Serwis post konkursowy i postępować zgodnie z jego instrukcjami - dać znać organizatorom, dlaczego to właśnie Ciebie powinni zaprosić na koncert! Do wygrania jeden z sześciu biletów pod samą scenę (GC) na koncert Justina 25 marca w TAURON Arenie Kraków! Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 26 maja do 13 czerwca, a szczęśliwi zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14 czerwca. 

- Każdy koncert Justina to wielkie święto dla jego fanów. Chyba żaden inny artysta nie ma tak oddanych wielbicieli! Dlatego Bilet Serwis otrzymał od nas kilka ostatnich biletów, które nie są już dostępne w sprzedaży, aby rozdać je najwierniejszym fanom Justina. Chcemy umożliwić jak największej liczbie z nich zobaczenie swojego idola. A wiemy już, że będzie co oglądać! Justin wrócił na trasę po paru latach przerwy z nową energią i nowym spektakularnym show - komentował Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert.

Nie umiesz żyć bez muzyki? Ten podcast jest właśnie dla Ciebie!

Słuchaj najnowszych wywiadów Radia ESKA!

Listen to "Jak powstał cover "Zatańczysz ze mną"? Tribbs zdradza kulisy i zapowiada kolejną premierę!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze