Jonas Brothers

i

Autor: materiały prasowe Live Nation

KONCERTY 2024

Jonas Brothers w Polsce - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert zespołu?

2024-04-11 10:35

Ich fani czekali na to od lat. Jonas Brothers wystąpią w Polsce! Popularni na całym świecie bracia postanowili rozszerzyć najnowszą trasę koncertową The Tour także o Europę. Na liście krajów, które planują odwiedzić, nie zabrakło naszego. Sprawdźcie, kiedy i gdzie Jonas Brothers dadzą swój pierwszy koncert w Polsce. Pierwotna data została zmieniona!

Spis treści

  1. Jonas Brothers w Polsce - DATA
  2. Jonas Brothers w Polsce - MIASTO
  3. Jonas Brothers w Polsce - BILETY

Jonas Brothers w Polsce - data, miejsce, bilety: wszystkie informacje dotyczące wyczekiwanego od lat wydarzenia znajdziecie już teraz w jednym miejscu. Bracia Jonas nie przestają promować wydanego w maju tego roku albumu The Album, z którego pochodzi hit Waffle House. Zespół zdecydował się na rozszerzenie trasy koncertowej The Tour o koncerty w Europie. Jonas Brothers dodali w sumie aż 27 koncertów na Starym Kontynencie, w tym jeden w Polsce. Artyści zaprezentują swój materiał na żywo w przyszłym roku. Będzie to ich pierwsze show w naszym kraju. To wielka radość dla wszystkich fanów, którzy od lat marzyli o zobaczeniu swoich idoli z dzieciństwa na żywo. Joe, Nick i Kevin są w szczytowej formie, a ich tournee The Tour już teraz obejmuje swoim zasięgiem aż 90 koncertów. Wiemy, kiedy i gdzie Jonas Brothers będą w Polsce. Bilety trafią do sprzedaży już niebawem!

Zobacz też: Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Doda po koncercie Beyonce: "Jest mi KUR**SKO przykro!"

Jonas Brothers w Polsce - DATA

Koncert w Polsce pierwotnie zaplanowany na 30 maja 2024 w TAURON Arena Kraków odbędzie się 16 października 2024 roku.

Jonas Brothers w Polsce - MIASTO

Trasa THE TOUR, której produkcją zajmuje się Live Nation, rozpocznie się dwoma wyprzedanymi już koncertami na Yankee Stadium 12 i 13 sierpnia. Zespół wystąpi w 86 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Dublinie, Sydney, Auckland, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago i wielu innych. Każdego wieczoru wykona hity pochodzące z wydanych dotychczas pięciu albumów. Polski koncert Jonas Brothers odbędzie się w Krakowie, a dokładnie w Tauron Arenie.

Jonas Brothers w Polsce - BILETY

Bilety na koncert Jonas Brothers w Krakowie będą dostępne w lokalnych przedsprzedażach od środy, 2 sierpnia. Dodatkowe przedsprzedaże będą trwały przez cały tydzień przed ogólną sprzedażą, która rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia, o godzinie 10:00 czasu lokalnego na stronie LiveNation.pl.