James Blunt w Polsce 2022! Kiedy i gdzie koncert wykonawcy hitu Beautiful? [DATA, MIEJSCE]

2022-05-19 15:26
James Blunt w Polsce 2022! Kiedy i gdzie koncert wykonawcy hitu Beautiful? [DATA, MIEJSCE]
Autor: Prestige MJM James Blunt w Polsce 2022! Kiedy i gdzie koncert wykonawcy hitu Beautiful? [DATA, MIEJSCE]

James Blunt, czyli jeden z najbardziej ulubionych wokalistów w Europie, wraca do Polski! Kiedy i gdzie wystąpi? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów już teraz.

James Blunt w Polsce 2022 - kiedy i gdzie wystąpi wykonawca hitu Beautiful? Podpowiadamy serwując koncertową rozpiskę. Artysta okrzyknięty jednym z najbardziej autentycznych muzyków dzisiejszego popu, powraca ze zdwojoną siłą! Mistrz ballad i twórca kultowego „You’re beautiful”, który już nie raz zachwycił polską publiczność, wystąpi 29 maja 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Trasa Once Upon a Mind to wyczekiwany z niecierpliwością powrót do muzyki na żywo - zarówno dla samego Jamesa, jak i spragnionej koncertowych wrażeń publiki. Dlatego majowe wydarzenie w Łodzi będzie emocjonalną petardą! Bilety na koncert trafią do sprzedaży 19 maja 2021 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze