Wersow

i

Autor: screen z YouTube/WERSOW

Internauci żartują z Wersow. Wszystko przez komunikację miejską

2022-04-11 11:53

Wersow jest najpopularniejszą influencerką w Polsce, więc nie ma się co dziwić, że cały czas jest na świeczniku wielu osób. Życie w luksusach i osiąganie sukcesów na każdym stopniu, robi na wszystkich ogromne wrażenie. Teraz jednak idolka dzieci i młodzieży stała się obiektem żartów wśród internautów, a wszystko przez... komunikację miejską.

Wersow jest najpopularniejszą i najlepiej zarabiającą influencerką w naszym kraju. Czego się nie dotknie, wychodzi z tego sukces, a jej fani nigdy się nie nudzą. Dziś jest nie tylko youtuberką tworzącą vlogi, ale także prowadzi własną firmę, nagrywa solowe piosenki i podpisuje przeróżne współprace. Bez żadnego ale jest idolką dzieci i młodzieży, a od pewnego czasu wyznacza również najświeższe trendy w modzie. Odkąd zaczęła pojawiać się przy boku Friza - obecnie swojego narzeczonego, jest o niej cały czas bardzo głośno. Internauci potrafią wytknąć jej każdą wpadkę, zachwycać się jej nowym wyglądem po operacji powiększania biustu, a czasami stroją sobie z niej nawet żarty. Tym razem zrobili to ponownie, a poszło o... komunikację miejską

ZOBACZ TAKŻE: Wersow tuż za Robertem Lewandowskim. Takiego wyróżnienia nikt się nie spodziewał!

Sonda
Lubisz Wersow?

Wersow nie lubi jeździć komunikacją miejską

Tak to już bywa w życiu osób publicznych, że prawie cały czas są na świeczniku. Wersow za każdym razem gdy coś opublikuje, nie musi długo czekać na trendy, virale, dramy lub żarty ze sobą w roli głównej. Tym razem internauci zareagowali z humorem na TikToku na jej najnowszy filmik, a dokładniej na wzmiankę o komunikacji miejskiej. O co chodzi?

ZOBACZ TAKŻE: Wersow ma swoją sobowtórkę! Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Wersow co chwile ma nowe pomysły, które realizuje i publikuje następnie na swoim kanale YouTube. W najnowszym materiale wideo przez cały dzień wykonywała aktywności, których szczerze nienawidzi. W filmiku znalazła się między innymi kąpiel z zimną wodą i lodem, kupowanie i jedzenie pieczarek których nie znosi, a także... jazda komunikacją miejską. Wersow swój wybór wytłumaczyła tym, że nie jest fanką autobusów, ponieważ zawsze się na nie spóźniała. Po przejażdżce stwierdziła jednak, że wcale nie było tak źle, ale internauci szybko podłapali temat i zaczęli stroić sobie żarty, szczególnie w komentarzach pod jednym z tiktoków znanego twórcy, który słynie z zabawnych treści:

- To się nazywa poświęcenie ??

- chcę takie ciężkie życie ?

- już nigdy więcej nie będę narzekać...ale mi jej szkoda ?

- jakby nie było to każdy nienawidzi jeździć komunikacją miejską hahaha

Co ciekawe w późniejszych minutach filmiku okazało się, że w drodze powrotnej do domu, Wersow wsiadła do złego autobusu i musiał po nią przyjechać Friz. A Wy jesteście team auto, czy team komunikacja miejska? 

Wersow kiedyś i dziś

A jeśli zamiast "zbiorkomu" wybieracie auto, lepiej uważajcie na ubezpieczeniowych cwaniaków.

Takich, jak Albert z ESKI :) Posłuchajcie jego nowej WKRĘTARKI!

Listen to "Ubezpieczenie" on Spreaker.