Wersow, Robert Lewandowski

i

Autor: screen z YouTube/WERSOW, ANDY BUCHANAN/AFP/East News

Wersow tuż za Robertem Lewandowskim. Takiego wyróżnienia nikt się nie spodziewał!

2022-04-06 9:00

Takiego rozwoju akcji chyba nikt się nie spodziewał! Najpopularniejsza youtuberka w Polsce triumfuje tuż za najpopularniejszym piłkarzem Robertem Lewandowskim. Za nią jest jej narzeczony Friz, natomiast na czwarte miejsce wskoczyła żona napastnika Bayern Monachium - Anna Lewandowska. To wyróżnienie robi wrażenie! Sprawdźcie szczegóły.

Kto by pomyślał, że najpopularniejsza youtuberka w naszym kraju, zostanie wyróżniona tuż przy światowej sławy piłkarzu Robercie Lewandowskim. Mowa o Wersow, która od lat jest idolką dzieci i młodzieży, a także należy do Ekipy, czyli projektu stworzonego w 2018 roku przez jej narzeczonego Friza. On również został doceniony i okazuje się, że wyprzedził ukochaną napastnika Bayern Monachium - Annę Lewandowską. O co chodzi? To oczywiście żadna tajemnica! Małżeństwo Lewandowskich oraz youtuberzy z Ekipy, tworzą czołówkę zestawienia najpopularniejszych influencerów w naszym kraju. Piłkarz wyprzedził wszystkich i znalazł się na pierwszym miejscu z wynikiem popularności 157 680 592. Tuż za nim jest Wersow, jednak zasięgi youtuberki mimo wszystko są słabsze przy znanym na całym świecie Robercie Lewandowskim. Idolka dzieci i młodzieży zapisała się w rankingu popularności z wynikiem 59 814 502.

ZOBACZ TAKŻE: Donuty Ekipy wywołały ogromne zamieszanie! Internauci nie są dumni z ich nowego pomysłu

Wersow kiedyś i dziś

Najpopularniejsi influencerzy w Polsce

Oprócz Roberta Lewandowskiego i Wersow, w rankingu stworzonym przez See Bloggers wraz z Influ Tool, królują jeszcze ich bliscy. Na trzecim miejscu znalazł się narzeczony youtuberki - Friz z wynikiem 38 267 042, natomiast czwarte miejsce należy do Anny Lewandowskiej (34 627 885). W zestawieniu widnieją także inne popularne nazwiska i są to między innymi: Martyna Wojciechowska, Natsu, Tromba, Monika Kociołek, Julia Kostera, czy też Marcin Dubiel.

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz pracować dla Lewandowskiej? Proponuje wysokie stanowisko ale i wysokie wymagania

W przeprowadzonym badaniu przez Influool pod uwagę zostały wzięte czynniki takie jak: popularność względem polubień, udostępnień oraz komentarzy, a także suma obserwujących ich konta. Oprócz tego wyliczone zostało zaangażowanie odbiorców pod danymi wpisami. Spodziewaliście się takiego wyniku?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE